Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

29 januari: opruimdag!

Opruimdag in Oud-Krispijn

’n Schone straat… je hebt het zelf in de hand. Maar een beetje hulp bij het schoonhouden van de wijk is natuurlijk altijd fijn. Op woensdag 29 januari van 10.00 tot 16.00 uur is er een opruimdag in Oud-Krispijn.

Aan de Gouveneurstraat (bij het park) staat woensdag een speciale container waarin bewoners hun grof afval kwijt kunnen. Er is ook een mini-milieustraat voor papier en plastic. Wie vragen heeft, kan die stellen aan de afvalcoaches. ‘Geef het Dordt’ is aanwezig om spullen die nog goed zijn aan te pakken. Zin in een bakkie? Wij zorgen voor koffie en thee.

De opruimdag is een van de acties in West voor een schone wijk met minder zwerfafval. Het Buurt Service Team en HVC maken dagelijks extra ronden. Ze halen zwerfvuil en afval weg dat naast de ondergrondse containers staat. Dit jaar volgen nog meer acties zoals de inzet van extra handhavers. De gemeente werkt samen met de woningcorporaties, Wijk voor Wijk en buurtpreventie aan een plan om het gedrag van mensen te veranderen. En natuurlijk heeft iedere bewoner een eigen rol: ’n Schone straat … je hebt het zelf in de hand’.

Kijk voor meer informatie www.dordrecht.nl/schonestad.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Winkelcentrum Sterrenburg in Belgische handen

Wereldhave heeft Winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht voor 60 miljoen euro verkocht aan een fonds dat wordt beheerd door Pertinea, een Belgische vastgoedvermogensbeheerder. Veranderingen zullen er voorlopig niet plaatsvinden.

Actueel

De kerstbomen gaan de deur weer uit

De feestdagen zijn voorbij en dus is het voor sommige mensen hoog tijd om de woonkamer weer kerstboomvrij te maken. In de Wijnstraat werden vrijdagochtend verschillende kerstbomen ingezameld.

Actueel

Dordrecht kleurt wit, pas op voor gladheid

Dordrecht is vrijdagochtend veranderd in een winterwonderland. De stad kleurt wit door de sneeuwval die de hele ochtend al valt. Hierdoor zijn de wegen een stuk gladder en geeft het KNMI zelfs een waarschuwing af met code geel. Let dus goed op als u de weg op gaat.