Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

29 januari: opruimdag!

Opruimdag in Oud-Krispijn

’n Schone straat… je hebt het zelf in de hand. Maar een beetje hulp bij het schoonhouden van de wijk is natuurlijk altijd fijn. Op woensdag 29 januari van 10.00 tot 16.00 uur is er een opruimdag in Oud-Krispijn.

Aan de Gouveneurstraat (bij het park) staat woensdag een speciale container waarin bewoners hun grof afval kwijt kunnen. Er is ook een mini-milieustraat voor papier en plastic. Wie vragen heeft, kan die stellen aan de afvalcoaches. ‘Geef het Dordt’ is aanwezig om spullen die nog goed zijn aan te pakken. Zin in een bakkie? Wij zorgen voor koffie en thee.

De opruimdag is een van de acties in West voor een schone wijk met minder zwerfafval. Het Buurt Service Team en HVC maken dagelijks extra ronden. Ze halen zwerfvuil en afval weg dat naast de ondergrondse containers staat. Dit jaar volgen nog meer acties zoals de inzet van extra handhavers. De gemeente werkt samen met de woningcorporaties, Wijk voor Wijk en buurtpreventie aan een plan om het gedrag van mensen te veranderen. En natuurlijk heeft iedere bewoner een eigen rol: ’n Schone straat … je hebt het zelf in de hand’.

Kijk voor meer informatie www.dordrecht.nl/schonestad.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

ATOS-presentator Ronald Roël leidt lijsttrekkersdebatten in Spektakel

ZWIJNDRECHT – In Zwijndrecht doen zeven partijen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart om 27 …

Actueel

Bert Blase leidt verkiezingsdialoog in het Huis van Actief Burgerschap

DORDRECHT – Het Huis van Actief Burgerschap Dordrecht verzorgt vrijdag 27 februari van 14.00 tot 17.00 …

Actueel

Langstzittende analist Yvonne zegt het RLM gedag

Deze week namen collega’s binnen het RLM afscheid van analist Yvonne Snoek-Mocking, die met vroegpensioen gaat.