Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Afscheid voor dokter Vreugdenhil – 19 februari

Na lang wachten is het ons gelukt om een afscheid voor Dokter Vreugdenhil te organiseren.

Op woensdag 19 februari tussen 16.00 uur tot 19.00 uur zal er een vrije inloop receptie zijn in de Crabbehoeve.

Adres: Van Karnebeekstraat nr. 2.

 

We hebben contact gehad met Dokter Vreugdenhil, dokter Hazen, Monique en Petra.

Allen zullen op deze dag aanwezig zijn.

 

Hoe e.e.a. verder gaat verlopen zullen we de komende week verder uitwerken.

Om dit alles te bekostigen zullen we van iedereen die komt een kleine bijdrage in de kosten vragen.

 

Reserveer dus 19 februari in uw agenda!

Laat even weten of u komt zodat we weten met hoeveel mensen we rekening moeten houden.

 

M.vr.gr.

Het Patiëntencollectief.

patientencollectiefvreugdenhil@telfortglasvezel.nl

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Negen van de tien autobranden vermoedelijk aangestoken: geen aanhoudingen na uitgebreid onderzoek

DORDRECHT  –  Tien uitgebrande auto’s in nog geen twee maanden tijd: de reeks autobranden in Dordrecht zorgt voor groeiende onrust in verschillende wijken. In negen van de tien gevallen gaat de politie uit van brandstichting. Burgemeester Nanning Mol spreekt van een zorgelijke ontwikkeling en heeft de gemeenteraad hierover per brief geïnformeerd. (Foto: Stolk Fotografi

112-nieuws

Politie zoekt getuigen van twee aanrandingen in Dordrecht

DORDRECHT – Afgelopen woensdagmiddag heeft de politie  tussen 15.00 en 17.00 uur twee meldingen ontvangen van aanranding in Dordrecht West. Twee vrouwen werden tijdens het hardlopen lastiggevallen door een fietser, die hen op de billen sloeg en vervolgens doorreed. De incidenten vonden plaats op de Rafajalaan en het A.J. Verburghpad in Dordrecht. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Spuiboulevard zet stap naar klimaatbestendige toekomst met 39 bomen

DORDRECHT – Op de Spuiboulevard in Dordrecht is deze week gestart met het plaatsen van 39 nieuwe bomen. Met de aanplant krijgt het gebied stap voor stap een groener en toekomstbestendig karakter. In januari werden op dezelfde locatie nog 28 lindebomen verwijderd. Deze bomen zijn echter niet verloren gegaan: ze hebben elders in Dordrecht een nieuwe plek gekregen. Daarmee blijft het bestaande groen behouden binnen de stad. ( Foto’s: Stolk Fotografie )