Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Benelux Conferentie bij Het Keerpunt

In het weekend van 16 t/m 18 november 2018 vindt bij de Verenigde Pinkster Gemeente de jaarlijkse Benelux Conferentie plaats. Deze conferentie wordt om het jaar in Nederland gehouden en dit jaar is zo’n jaar dus weer.

De conferentie vindt plaats bij de VPGNL gemeente “Het Keerpunt” op Noordendijk 262 hier in Dordrecht. Er zal een koor speciaal vanuit de Verenigde Staten komen. Daarnaast zal de predikant van dit weekend Matthew Tuttle zijn. Deze predikant predikt al jaren en is een aantal jaar voorgagaan in deze gemeente voordat hij terugkeerde naar Texas om daar voor te gaan in de UPCI gemeente “Eastgate”.

Schema:

  • vrijdag 16 november:        19:30 uur
  • zaterdag 17 november:     14:00 uur
  • zondag 18 november:       11:00 uur

Vragen:

Als u meer informatie wilt hebben over deze conferentie of onze kerkgemeenschap op zichzelf kunt u contact opnemen met pastor Helio Gonçalves, telefoonnummer: 06-17858656 of kijk eens op onze facebookpagina

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Gemeente onderzoekt nieuwe invulling voormalig schoolgebouw aan Hugo van Gijnweg

DORDRECHT – De gemeente Dordrecht bekijkt momenteel de mogelijkheden voor een nieuwe invulling van het voormalige schoolgebouw aan de Hugo van Gijnweg in Dordrecht. Het pand, dat jarenlang dienstdeed als onderwijslocatie van het Drechtster College, is sinds kort verhuisd naar een nieuwe locatie aan de Karel Doormanweg in Dordrecht. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Dordts schildersbedrijf opnieuw genomineerd voor Nationale SchildersVakprijs

DORDRECHT – Voor het tweede jaar op rij behoort T. Nijhoff Schildersbedrijf tot de landelijke top van de schildersbranche. Het Dordtse bedrijf is opnieuw genomineerd voor de Nationale SchildersVakprijs, ditmaal in de categorie Restauratie & Decoratie, voor de restauratie van een bijzondere muurschildering van de Rotterdamse kunstenaar Marius Richters (1941) in het voormalige Zuiderziekenhuis in Rotterdam.

Actueel

Nieuwe kinderburgemeester Inaaya Mashal wil van Papendrecht een leukere en groenere plek maken

PAPENDRECHT – Papendrecht heeft sinds vanavond een nieuwe kinderburgemeester: Inaaya Mashal. Tijdens de raadsvergadering van 3 november kreeg zij de kinderambtsketen omgehangen van haar voorganger, Mees van Veen, de eerste kinderburgemeester van Papendrecht. ( Foto : Wiebe Schievink )