Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Beste vriend van de Stedenband,

Hierbij willen we je van harte uitnodigen voor de Kerst-rommelmarkt, die plaats zal vinden op donderdag 19 december a.s. van 13:30 tot 15:30 uur in en rond het gebouw van de Groeituinen, Patersweg 53 te Dordrecht. We organiseren deze markt samen met de Groeituinen, Inloop Patersweg en het Wellant College met als doel geld in te zamelen voor Bamenda, o.a. voor ons noodhulpfonds (je leest er hieronder meer over).

Er is eten en drinken, er zijn workshops en er zijn diverse spulletjes te koop voor een zacht prijsje! Kom je ook genieten en tegelijkertijd meehelpen voor Bamenda?

We zien je graag aankomende donderdag!

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Vrijheidsdebat brengt scholieren samen in Hof van Nederland

DORDRECHT – Op vrijdag 27 maart vindt in het Hof van Nederland het Vrijheidsdebat plaats. Zestig middelbare scholieren uit heel Nederland gaan daar met elkaar in debat over vrijheid, veiligheid en democratie. ( Foto: Sabine van Nistelrooij )

Actueel

VIDEO: Bevers op ontdekkingstocht in de Dordtse Biesbosch

DORDRECHT – In de Dordtse Biesbosch zijn twee bevers vastgelegd tijdens een rustige wandeling door het groen. Een bijzonder gezicht, want bevers horen inmiddels helemaal thuis in het gebied. De twee bevers in de video zijn al wat ouder. Mogelijk behoren ze tot de eerste generatie bevers in het gebied, al is dat niet met zekerheid te zeggen. Feit is wel dat bevers een respectabele leeftijd kunnen bereiken van 30 tot 35 jaar . ( Screenshot en Video: Video: Natuur- en Vogelwacht Biesbosch )

Actueel

Nieuwe stichting zet in op gelijke kansen: Vrienden van Nestas feestelijk van start

DORDRECHT – Met een feestelijke bijeenkomst op basisschool De Griffioen is afgelopen woensdag de Stichting Vrienden van Nestas officieel gelanceerd. Het initiatief van Nestas scholengroep heeft als doel om alle leerlingen gelijke kansen te bieden, ongeacht hun achtergrond of thuissituatie.