Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Beste vriend van de Stedenband,

Hierbij willen we je van harte uitnodigen voor de Kerst-rommelmarkt, die plaats zal vinden op donderdag 19 december a.s. van 13:30 tot 15:30 uur in en rond het gebouw van de Groeituinen, Patersweg 53 te Dordrecht. We organiseren deze markt samen met de Groeituinen, Inloop Patersweg en het Wellant College met als doel geld in te zamelen voor Bamenda, o.a. voor ons noodhulpfonds (je leest er hieronder meer over).

Er is eten en drinken, er zijn workshops en er zijn diverse spulletjes te koop voor een zacht prijsje! Kom je ook genieten en tegelijkertijd meehelpen voor Bamenda?

We zien je graag aankomende donderdag!

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Reeks autobranden sleept zich voort

DORDRECHT – Er lijkt geen einde te komen aan de reeks (kennelijk opzettelijke) autobranden in Nieuw- en Oud-Krispijn en soms in andere wijken. Al jaren gaan met tussenpozen auto’s in vlammen op in Dordrecht en een doorbraak in het onderzoek blijft uit. In de nacht van maandag op dinsdag werd opnieuw een luxe Mercedes het doelwit, in de Anna Paulownastraat. De brandweer was er snel bij, maar kon niet voorkomen dat het voertuig uitbrandde. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Groene entree Stadswerven in de maak: Wervenpark krijgt vorm

DORDRECHT – De werkzaamheden aan het Wervenpark vorderen gestaag. Sinds de start in 2024 is het park stap voor stap ingericht als groene entree van Stadswerven, met ruimte voor natuur, wandelen en spelen. Aannemer GKB heeft bestaande constructies opgeknapt en het terrein verder ingericht. ( ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Cadeautje aan de hemel in fraaie kleuren

Veel regiobewoners zagen maandagavond laat het noorderlicht.