Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Beweegbeurs voor 50-plus

Ben je nieuwsgierig naar het sport- en beweegaanbod in Dordrecht voor 50-plussers?  Kom dan naar de Beweegbeurs op vrijdag 3 november, van 11.00 uur – 15.00 uur op de Sportboulevard. De toegang is gratis.

Er zijn die dag verschillende demonstraties en clinics waar je aan mee kunt doen. Denk hierbij aan de sporten tennis, tafeltennis, aikido, volleybal, volksdans, line-dance, crossfit en nog veel meer. Mocht je niet meteen willen bewegen op deze dag, maar ben je wel benieuwd? Maak dan zeker een praatje met de verschillende sportaanbieders. Zij geven graag informatie over alle mogelijkheden. Ook kun je in de koffiehoek terecht met vragen over bewegen, voeding en mantelzorg, bij de medewerkers van Sportbedrijf, GGD, MEE en Resto van Harte.

Speciaal voor wat ouder

Wist je dat er een speciaal aanbod is bij voetbal? Er ook walking football bestaat? Of dat er bij rugby vanaf 40 jaar niet meer getackeld wordt? Wist je dat er een biljartvereniging in de Sportboulevard zit.

Fittest

Er zijn op de Beweegbeurs ook fysiotherapeuten die een korte fittest bij je af kunnen nemen, om samen te kijken welke sportactiviteit het beste bij je past. Daarnaast kunnen ze je informeren over het DrechtMax-programma, dat speciaal is gericht op vitaliteit en valpreventie.

Vrijwilligerswerk

De (sport)verenigingen zijn altijd opzoek naar enthousiaste vrijwilligers. Lijkt het je leuk om vrijwilligerswerk te doen bij een vereniging? Ben je benieuwd naar de mogelijkheden? Laat het weten en je hoort alles over de mogelijkheden.

De Sportboulevard is te vinden op de Fanny Blankers-Koenweg 10, 3318 AX Dordrecht.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Centrum Levensvragen: zingeving aan huis met zinvolle gesprekken

REGIO  – Mensen aandacht en zorg geven voor levensvragen en zingeving, en vooral luisteren. Aldus valt de idealistische missie van het Centrum Levensvragen samen te vatten. Kosteloos, want iedereen heeft wel eens behoefte aan betekenisvolle, diepgaande en zinvolle gesprekken die het leven kunnen verrijken.

Actueel

Zesde Spareribdrive voor Stichting Sara

DORDRECHT – Dat een enorme trek in spareribs op een positieve manier enorm uit de hand kan lopen, kon Cas Kunst vijf jaar geleden amper bevroeden. Een herhaaldelijk verzoek aan Chez Heeren Jansen om nou toch eens een keer spareribs op het menu te zetten, mondde uit in een actie voor het goede doel. Inmiddels is de zogeheten Spareribdrive uitgegroeid tot een succesvolle jaarlijkse traditie. De zesde editie vindt plaats op zondag 7 september. 

112-nieuws

Sluiting pand Maxwellstraat na vondst hasj door politie in Dordrecht

DORDRECHT – Tijdens een binnentreding door de politie is een grote hoeveelheid hasjiesj aangetroffen in een pand aan de Maxwellstraat in Dordrecht. De politie trof een ruime handelshoeveelheid drugs aan. De drugs zijn direct in beslag genomen. De eerste verdieping van het pand wordt gesloten tot 2 december. (  Illustratiefoto: Stolk Fotografie )