Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Burendag sportterrein Patersweg Krispijn

Zaterdagmiddag 22 september van 12.00 tot 16.00 uur vindt een leuke en sportieve burendag
plaats op het (sport)terrein Patersweg (ingang tussen nr 205 en 207). Een actieve groep bewoners en de Oud-Krispijn Bewoners Zelforganisatie (OKBZ) verzorgen  deze middag.
Bewoners van de wijk zijn van harte welkom, de toegang is gratis net als de koffie en thee.

Zaterdagmiddag zijn er allerlei leuke en sportieve dingen te doen, voor jong en oud.

  • Er zijn prijsjes bij allerlei sportieve spelletjes voor  kinderen
  • Kinderen kunnen leren lekkere vegetarische hapjes te maken
  • Heb je ideeen voor het sportpark of ben je benieuwd wat er al is bedacht?
    Kom kijken en ga in gesprek.

Er is muziek en er zijn kraampjes met lekkere en goedkope hapjes

Kom ook eens langs en ontdek hoe leuk uw buren zijn.
Burendag is een initiatief van Douwe Egberts in samenwerking met het Oranje Fonds. Het Oranje Fonds is een nationaal fonds voor sociale initiatieven en bevordert de samenhang tussen groepen
mensen. Met Burendag willen beide organisaties mensen dichter bij elkaar brengen. Het thema
voor dit jaar luidt “Koppen bij elkaar”

De omwonenden en de bewonersorganisatie van Krispijn spelen hier graag op in. Juist door
de koppen bij elkaar te steken, zijn we straks in staat zelf allerlei sportieve en vooral verbindende
activiteiten  te ontwikkelen op dit prachtige terrein. Kom ook langs en beleef het zelf ook

Nadere informatie.
Neem contact op met Wim Roodhuizen of kijk even op de site.
www.krispijnbelangen.com

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Meral Polat komt naar Dordrecht!

DORDRECHT – Meral Polat stort zich vol overgave in een wereld van psychedelische, dansbare rock ’n’ roll, gedreven door Koerdische melodieën, trance-opwekkende grooves en ongefilterde emotie. Met haar nieuwe kwartet smeedt ze pulserende ritmes, fuzz-gitaren en bezwerende zanglijnen tot een eigen, ongrijpbare sound.

112-nieuws

Brandstichting met vermoedelijke explosie zet wijk in Papendrecht op scherp

PAPENDRECHT – In de nacht van zaterdag op zondag 17 januari zijn rond 02.00 uur twee auto’s in brand gevlogen aan de Alver in Papendrecht. De politie gaat uit van brandstichting en vermoedt dat de brand is ontstaan door een explosie. Door het incident liepen meerdere voertuigen in de omgeving schade op, deels aan de Kolblei. Ook een nabijgelegen woning raakte beschadigd. Er zijn geen gewonden gevallen. ( foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Voorleesmarathon bij de bibliotheek

DORDRECHT – Laat je verrassen door een mix van verhalenvertellers, voorlezers en poëten tijdens de Voorleesmarathon in het kader van Blue Monday bij Stadsbibliotheek Dordrecht. Maandag 19 januari staat de bibliotheek van 19.30 tot 21.00 uur helemaal in het teken van verhalen, poëzie en storytelling. ( Foto: Stolk Fotografie )