Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 1, februari 2019

In deze krant leest u meer over de volgende onderwerpen: Tadaa, de eerste editie!, Gooi overtollig huisraad niet weg, Voedselbank in de Buitenwacht, Primeur Montessori Kind Centrum Mozaïek in Nieuw Krispijn en nog veel meer. . . . Heeft u de krant gemist of wilt u deze nog eens nalezen? Klik dan HIER ook voor het archief van eerder verschenen edities van deze krant.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Veer Dordrecht–Biesbosch tijdens voorjaarsvakantie tijdelijk uit de vaart

DORDRECHT – De veerpont tussen Dordrecht en de Werkendamse Biesbosch vaart van maandag 16 tot en met vrijdag 20 februari niet. In deze periode ondergaat het schip groot onderhoud op de werf. De veerdienst wordt volgens planning op zaterdag 21 februari weer hervat. Mocht het onderhoud eerder zijn afgerond, dan wordt dit direct gecommuniceerd via de Riveer-app.

Actueel

Johan de Wittgymnasium debatteert zich naar goud na zinderende finale

DORDRECHT – Na een zenuwslopende finaledag heeft het debatteam van Feniks de gouden bokaal mee naar Dordrecht genomen. Op de slotdag van het toernooi liet het team niets aan het toeval over: alle drie de debatten werden overtuigend gewonnen. Daarmee verzekerde Feniks zich niet alleen van een plek in de top twee op basis van gemiddelde sprekerspunten, maar ook van een felbegeerd finaleticket. ( Foto: JDW ) 

Actueel

Extra impuls voor speelplekken in Stadspolders

DORDRECHT – Er is perspectief voor de speelplekken in Stadspolders. Dankzij een plan van de Dordtse VVD is bij de begroting eind 2025 extra geld vrijgemaakt voor buurtspelen, waardoor ongeveer 50 speeltoestellen in de stad behouden zijn gebleven. ( Foto’s: Stolk Fotografie )