Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 1, februari 2020

Vier het voorjaar bij Weizigt!


In deze editie leest u meer over de volgende onderwerpen: Vijf jonge Krispijners bij Jubal: één grote familie!, Sinds 1953, Kapsalon Groen, Nieuw Krispijn, en nog veel meer. . . . Heeft u deze editie gemist of wilt u nog iets nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Militaire helikopteroefening in Dordrecht

DORDRECHT – vanavond en woensdagavond oefent de crew van een Cougar-transporthelikopter samen met collega’s van de Landmacht het zogenoemde fast-ropen in de gemeente Dordrecht. Tijdens deze oefening dalen militairen via een touw af uit een stil hangende helikopter. De training is onderdeel van reguliere militaire oefeningen. De oefeningen vinden plaats op dinsdag 16 en woensdag 17 december. Vanaf 16.00 uur tot 20.00 uur zullen de militairen op beide dagen oefenen. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

FAMILIEKERSTconcert in Papendrecht

PAPENDRECHT – In de Bethlehemkerk aan de Van der Palmstraat 1 te Papendrecht wordt zaterdagavond 20 december 2025 een groot Kerstconcert gegeven. De opbrengst is voor onderzoek naar vroegtijdige opsporing longkanker. 

Actueel

Fracties dienen initiatiefvoorstel ‘Dordt Ontmoet’ in tegen eenzaamheid

DORDRECHT –  De fracties van ChristenUnie-SGP, VSP en CDA hebben vandaag gezamenlijk het initiatiefvoorstel “Dordt Ontmoet” ingediend. Met dit voorstel vragen zij aandacht voor een sterkere en meer gerichte aanpak van eenzaamheid in Dordrecht. Volgens de indienende partijen raakt eenzaamheid inwoners van alle leeftijden en is er behoefte aan meer samenhang, zichtbaarheid en ondersteuning in de bestaande en nieuwe oplossingen.