Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 2, april 2020

Movado-terrein blijft in Krispijn


In deze editie kunt u meer lezen over de volgende onderwerpen: Krispijn huilt, Bewoners Organisatie Krispijn werkt aan de toekomst, en nog veel meer. . . .  Heeft u deze editie gemist of wilt u een artikel nog eens nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Politie zoekt twee verdachten na woningoverval aan Thorbeckeweg

DORDRECHT – In de nacht van 1 op maandagochtend 2 februari kreeg de politie rond 02.00 uur een melding van een woningoverval aan de Thorbeckeweg in Dordrecht. Hierbij raakte één persoon gewond. De politie is een onderzoek gestart, en is op zoek naar twee verdachten. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Snelcursus schaatsen in de voorjaarsvakantie

DORDRECHT – Bij Kunstrijvereniging De Drechtsteden op de Sportboulevard Dordrecht kun je in de voorjaarsvakantie schaatslessen volgen. Je doet mee aan de snelcursus schaatsen van 16 t/m 18 februari 2026.

Actueel

Dordrecht brengt mogelijke PFAS-bronnen in kaart

DORDRECHT – Als gevolg van jarenlange productie en gebruik van PFAS (poly- en perfluoralkylstoffen) zijn bodem en water in Nederland in meer of mindere mate verontreinigd door PFAS. Om een goed beeld te krijgen op welke locaties sprake kan zijn van PFAS-bodemverontreiniging, heeft gemeente Dordrecht een inventarisatie laten uitvoeren naar (voormalige) bedrijfslocaties waar in het verleden mogelijk PFAS zijn gebruikt. Een vergelijkbaar onderzoek is recent ook uitgevoerd door de provincie Zuid-Holland. Alle resultaten worden gedeeld met het Rijk, dat hiermee een landelijk totaalbeeld wil opstellen. PFAS zijn door de mens gemaakte stoffen die in veel producten worden toegepast en nauwelijks afbreken in het milieu. ( Foto: Stolk Fotografie )