Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 2, april 2020

Movado-terrein blijft in Krispijn


In deze editie kunt u meer lezen over de volgende onderwerpen: Krispijn huilt, Bewoners Organisatie Krispijn werkt aan de toekomst, en nog veel meer. . . .  Heeft u deze editie gemist of wilt u een artikel nog eens nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Hellingen weken dicht: verkeer in Dordrecht moet omrijden

DORDRECHT – De Hellingen gaat  voor ongeveer drie weken dicht voor auto’s en fietsers. De afsluiting duurt naar verwachting tot uiterlijk 10 april en is nodig voor werkzaamheden aan kabels en leidingen onder het wegdek. ( Foto’s: Stolk Fotografie  )

112-nieuws

(UPDATE ) Opluchting na reddingsactie voor 34-jarig paard

DORDRECHT – Een benauwd moment voor de eigenaar en het dier zelf, maar inmiddels gaat het weer goed met Kissinger Boy. Het 34-jarige paard werd dinsdag door de brandweer op de been geholpen. De eigenaresse laat weten dat Kissinger Boy het naar omstandigheden goed maakt. Hij hield aan het voorval slechts een klein wondje op een van zijn knieën en wat last van zijn schouder over. ( Foto’s: Privé / Stolk Fotografie )

Actueel

Dordrecht gaat naar de stembus: eerste opkomstpercentage 7,0 %

DORDRECHT – In Dordrecht kan de stemgerechtigde burger vandaag kiezen uit zestien lokale partijen. Stemmen kan op 64 verschillende plekken nog  tot vanavond 21.00 uur. Gemeenten houden na het sluiten van de stembureaus openbare bijeenkomsten. In Dordrecht gaan de deuren van het Stadhuis om 21.00 uur open.  ( Foto’s: Stolk Fotografie )