Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 2, april 2020

Movado-terrein blijft in Krispijn


In deze editie kunt u meer lezen over de volgende onderwerpen: Krispijn huilt, Bewoners Organisatie Krispijn werkt aan de toekomst, en nog veel meer. . . .  Heeft u deze editie gemist of wilt u een artikel nog eens nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Passieconcert ‘Lament and light’ door De Witt Academy

DORDRECHT – Vocaal ensemble De Witt Academy (DWA) geeft vrijdag 3 april – Goede Vrijdag – …

Actueel

’Veertig 40 procent AZC-bewoners betaald aan het werk’

Van de 580 asielzoekers die het nieuwe asielzoekerscentrum (AZC) op Distripark Dordtse Kil 4 gaan bewonen, wil de gemeente 40 procent zo snel mogelijk aan betaald werk helpen bij bedrijven.

Actueel

Kunst geeft skatepark Maasplaza nieuwe uitstraling: ‘Clean the Scene 2.0’ van start

DORDRECHT – Clean the scène 2.0. Dat is het motto waarmee kunstenaars Sammie Schakel, Wessel Heij en Steef Offerhaus aan de slag gaan om skatepark Maasplaza op te fleuren met muurschilderingen op de twee grote muren en acht pilaren, zodat het park weer een frisse en schone uitstraling krijgt en er een gesprek met de gebruikers over het duurzaam onderhouden van de omgeving op gang komt. (Foto’s: Stolk Fotografie)