Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 3, juni 2020

Struikelstenen in Krispijn

 

In deze uitgave kunt u meer lezen over de volgende onderwerpen: De Groeituinen aan de Patersweg, Hoe gaat het met de Krispijnse horeca?, Opknappertje, Krispijn op stap, en nog veel meer. . . . . Heeft u deze uitgave gemist of wilt u nog eens iets nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Man (64) uit Papendrecht overleden bij eenzijdig ongeval op N214 bij Wijngaarden

PAPENDRECHT/WIJNGAARDEN  – Rond 09.30 uur vanochtend heeft zich een eenzijdig verkeersongeval voorgedaan op de N214 ter hoogte van Wijngaarden. Daarbij is een 64-jarige man uit Papendrecht om het leven gekomen. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en hebben het slachtoffer nog gereanimeerd. Helaas mocht dit niet baten. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Over de oorzaak is op dit moment nog niets bekend. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Opvang Happy 4 Kids definitief gesloten

DORDRECHT – Kinderdagverblijf Happy 4 Kids aan de Burgemeester De Raadtsingel blijft definitief dicht en wordt geschrapt uit het Landelijk Register Kinderopvang. (Foto: Stolk Fotografie)

Actueel

Gemengde gevoelens aan vooravond golfseizoen bij Crayestein

DORDRECHT – Crayestein Golf begint het golfseizoen 2026 met gemengde gevoelens. Enerzijds zijn er hoge verwachtingen van de nieuwe publiekstrekker: een achttien holes zogenoemde Pitch & Putt-baan. Anderzijds zijn er zorgen over de langdurige sluiting van de Papendrechtsebrug, die mogelijk zorgt voor ledenopzeggingen vanuit de Alblasserwaard. (Foto: Stolk Fotografie)