Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 3, juni 2020

Struikelstenen in Krispijn

 

In deze uitgave kunt u meer lezen over de volgende onderwerpen: De Groeituinen aan de Patersweg, Hoe gaat het met de Krispijnse horeca?, Opknappertje, Krispijn op stap, en nog veel meer. . . . . Heeft u deze uitgave gemist of wilt u nog eens iets nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Warmbat: warme voeten, warm gebaar in Dubbeldam

DORDRECHT – In Dubbeldam is het deze weken nog gezelliger bij Quist Schoenen & Outdoor. De winkel start een hartverwarmende actie rondom de populaire Warmbat-pantoffels. Deze pantoffels zijn gemaakt van heerlijk zachte lamsvacht, die direct warmte, comfort en ontspanning geeft – precies wat je nodig hebt in deze koude maanden.

Actueel

Weihnachtsoratorium in de Oude Kerk

ZWIJNDRECHT – Dutch Baroque brengt zaterdag 13 december in de Oude Kerk in Zwijndrecht een uitzonderlijk kerstprogramma, waarin twee grootmeesters uit de barok samenklinken: Johann Sebastian Bach en Heinrich Schütz.

112-nieuws

Brandstichting bij ingang Willem de Zwijgercollege; politie onderzoekt vuurwerksporen

PAPENDRECHT – Bij de hoofdingang van het Willem de Zwijgercollege aan de Van der Palmstraat is zaterdagmiddag rond 12.30 uur brand ontstaan. De vlammen laaiden op bij de deur van de entree, waarna al snel rook zichtbaar werd in en rondom het gebouw. Volgens de hulpdiensten gaat het om brandstichting. ( Foto’s: Stolk Fotografie )