Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 5, december 2019

Gevaarlijke kruispunten

In deze editie kunt u meer lezen over de volgende artikelen: “Meer dan een kinderboerderij” Onno de Bruyne & Groeituinen, In het hart van de wijk, Krachtige wijken, weerbare bewoners, Yassine El Moussaoui en nog veel meer . . . . Heeft u deze editie gemist of wilt u een artikel nog eens nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Beter goed gejat dan slecht bedacht

Met Kerst en Oud & Nieuw sluiten we weer een jaar af. Een periode van bezinning, terugkijken op leuke en minder leuke dingen en goede voornemens. Aan dat laatste doe ik overigens al een tijdje niet meer, althans niet per 1 januari. Als je dingen anders of beter wilt doen, kun je daar elke dag mee beginnen. Wat ik het leukst aan de laatste weken van het jaar vind, is de kerstsfeer. Het brengt letterlijk en figuurlijk licht in donkere dagen en… kerstmarkten. Hapjes, drankjes, prullaria. Op de een of andere manier voel ik me ertoe aangetrokken.

Actueel

Politiek Gezien:

Met de laatste Dordtse gemeenteraad van dit jaar stond deels in het teken van afscheid. Wethouder Rick van der Linden (CU/SGP) zwaaide, na bijna twaalf jaar wethouderschap, af. Twee dagen later werd hij, door de Commissaris van de Koning Wouter Kolff, beëdigd als burgemeester van  Lansingerland.

Actueel

Radiobeurs Louter bouwt hun experience center op Voorstraat verder uit

Bij Radiobeurs Louter begrijpen ze als geen ander hoe bepalend beeld en geluid zijn voor de totale beleving. Daarom bouwen ze in de winkel op de Voorstraat hun experience center verder uit.