Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Deelnemers gezocht, speciaal voor slechtzienden

Een gezellige club mensen met een visuele beperking is naarstig op zoek naar nieuwe leden.

Met behulp van vrijwilligers maken zij leuke creatieve dingen. Zo hebben ze rond de feestdagen of met de verschillende seizoenen een toepasselijk thema.

Dinsdags, om de veertien dagen van 14 uur tot 16 uur, komen ze bij elkaar in het Stadswiel, Beverwijckstraat 49.

U  hoeft niet speciaal creatief aangelegd te zijn. Kom gerust eens kennis maken met dit enthousiaste groepje slechtzienden. Ook voor een praatje of een kopje koffie bent u van harte welkom.

Er wordt een kleine bijdrage gevraagd voor de gebruikte materialen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Plonie van der Stek, telefoonnummer 078-6130477.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Bijzondere vondsten onder de hamer bij Opnieuw & Co

ZWIJNDRECHT – Bij kringloopwinkel Opnieuw & Co aan de Lindtsedijk 86 in Zwijndrecht gaan zaterdag 31 …

Actueel

VIDEO: Bomenverhuizing Spuiboulevard met aandacht voor vleermuis

DORDRECHT – Met het lichten van de eerste lindeboom uit de middenberm van de Spuiboulevard, gaf wethouder Joost Veldman maandagavond het startsein voor de herinrichting van de Spuiboulevard. ( Foto’s en Video: Stolk Fotografie )

Actueel

Stuurman aan wal: Zachte heelmeesters maken stinkende wonden

En weer wordt de baas van de Sociale Dienst Drechtsteden per direct op straat gezet. Het nieuws kwam vorige week naar buiten en ik moet u bekennen; deze zag ik niet aankomen. Het ontslag van de vorige baas was wel voorspelbaar. Hij deugde niet, volgens anonieme brieven, die ook bij de media belanden. Politici in zeven gemeenten gingen vragen stellen waar geen antwoord op was. Nou, dan weet je het wel. Het clubje wethouders dat het bestuur van de soos vormt, zette de baas op non-actief en liet onderzoek doen. Het vervolg kent u. Toch? ( Foto: Stolk Fotografie )