Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Deelnemers gezocht, speciaal voor slechtzienden

Een gezellige club mensen met een visuele beperking is naarstig op zoek naar nieuwe leden.

Met behulp van vrijwilligers maken zij leuke creatieve dingen. Zo hebben ze rond de feestdagen of met de verschillende seizoenen een toepasselijk thema.

Dinsdags, om de veertien dagen van 14 uur tot 16 uur, komen ze bij elkaar in het Stadswiel, Beverwijckstraat 49.

U  hoeft niet speciaal creatief aangelegd te zijn. Kom gerust eens kennis maken met dit enthousiaste groepje slechtzienden. Ook voor een praatje of een kopje koffie bent u van harte welkom.

Er wordt een kleine bijdrage gevraagd voor de gebruikte materialen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Plonie van der Stek, telefoonnummer 078-6130477.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

De Testament Makers over de kracht van goed voorbereid zijn

Afscheid nemen is zwaar. Verdriet, herinneringen en praktische beslissingen lopen vaak door elkaar heen. In een tijd waarin emoties hoog oplopen, moeten er tegelijk veel zaken geregeld worden. Juist dan blijkt hoe belangrijk het is om vooraf helder vast te leggen wat er moet gebeuren na een overlijden.

Actueel

Europa’s grootste tributeband brengt hommage aan James Last

De Rien Berkel Tribute Band – Europa’s grootste tributeband -brengt zaterdag 10 januari tussen 20.00 en 23.00 uur in Fidus aan de Spirea 7 een groots eerbetoon aan de legendarische orkestleider James Last. 

Actueel

‘Samen energie besparen’ in winkelcentrum Walburg

Jack en Antoinette waren vorige week woensdag namens ‘Samen energie besparen’ aanwezig in winkelcentrum Walburg.