Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Deelnemers gezocht, speciaal voor slechtzienden

Een gezellige club mensen met een visuele beperking is naarstig op zoek naar nieuwe leden.

Met behulp van vrijwilligers maken zij leuke creatieve dingen. Zo hebben ze rond de feestdagen of met de verschillende seizoenen een toepasselijk thema.

Dinsdags, om de veertien dagen van 14 uur tot 16 uur, komen ze bij elkaar in het Stadswiel, Beverwijckstraat 49.

U  hoeft niet speciaal creatief aangelegd te zijn. Kom gerust eens kennis maken met dit enthousiaste groepje slechtzienden. Ook voor een praatje of een kopje koffie bent u van harte welkom.

Er wordt een kleine bijdrage gevraagd voor de gebruikte materialen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Plonie van der Stek, telefoonnummer 078-6130477.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Dierenzorgcentrum haalt verweesde geit op uit kapsalon

DORDRECHT – Een geit die vrijdagochtend alleen op stap was aan de Patersweg in Dordrecht, is door een oplettende voorbijganger in veiligheid gebracht en overgedragen aan het Dierenzorgcentrum Louterbloemen. ( Foto’s: Stolk Fotografie / Louterbloemen )

112-nieuws

Twee nepagenten aangehouden voor oplichting drietal slachtoffers

REGIO – Afgelopen januari zijn drie mensen in Oud-Beijerland, Numansdorp en Dordrecht slachtoffer geworden van oplichting door nepagenten. De slachtoffers werden benaderd door twee mannen die zich voordeden als politieagenten.

Actueel

Al 85 jaar lid van Sparta Dordrecht

DORDRECHT – Tijdens de jaarlijkse algemene ledenvergadering van gymnastiekvereniging Sparta Dordrecht op 16 april jongstleden is erelid Joke Vogel-Vigelius gehuldigd voor een uitzonderlijke mijlpaal: maar liefst 85 jaar lidmaatschap van de vereniging. Vogel-Vigelius is het eerste lid in de geschiedenis van de 123 jaar oude vereniging die deze bijzondere mijlpaal bereikte. Daarmee behoort zij tot de meest trouwe leden in de geschiedenis van Sparta. ( Foto: Sparta Dordrecht )