Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Doet jouw organisatie mee met Warmetruiendag?

Vrijdag 2 februari 2018 is het nationale Warmetruiendag. Op deze dag zetten organisaties, scholen, bedrijven en mensen thuis massaal de thermostaat minimaal één graad lager. Zo besparen we met elkaar heel wat energie en verminderen we de uitstoot van CO2. Doet jouw organisatie ook mee?

Als organisatie kun je meedoen met Warmetruiendag omdat het leuk is, of omdat je het belangrijk vindt om energie te besparen. Maar je kunt natuurlijk ook meedoen vanuit een maatschappelijke missie, of om collega’s, klanten en leveranciers te inspireren. Meedoen is simpel: zet de verwarming lager, trek een warme trui aan en bespaar gezellig en comfortabel 6% energie – en dus 6% CO2 – per graad.

Zet jouw organisatie de verwarming een graadje lager op Warmetruiendag? Laat het ons uiterlijk 19 januari 2018 weten via een mail naar dordtduurzaam@dordrecht.nl. Dan wordt jij vermeld als deelnemer in een paginagrote advertentie in Dordt Centraal voorafgaand aan Warmetruiendag.

Je kunt ook mee doen aan de fotowedstrijd. Laat via sociale media met de hashtags #warmetruiendag en #dordtduurzaam zien hoe jij je warm houdt. Of mail jouw leukste foto naar: dordtduurzaam@dordrecht.nl. Er valt een mooie prijs te winnen!

Kijk voor meer informatie ook op www.dordtduurzaam.nl

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Corry van Rhee-Oud Ammerveld aangesteld als informateur in Dordrecht

DORDRECHT – Corry van Rhee-Oud Ammerveld gaat aan de slag als informateur voor de nieuwe Dordtse …

Actueel

Stuurman aan Wal: De bruisende stad

Nu de verkiezingen achter de rug zijn, mogen de politici coalities vormen en een programma maken voor de komende vier jaar. Uiteraard moet daarin veel staan over meer en sneller realiseren van nieuwe woningen, maar ik hoop dat leefbaarheid ook veel aandacht krijgt. Voor mij is een bruisende stad daarvoor een absolute voorwaarde: een stad waar je niet alleen in de binnenstad, maar ook op andere plekken aangenaam verblijft. In Dordrecht wordt al vele jaren gepoogd om (weer) Evenementenstad nummer 1 te worden, maar dat beleid verdient nu echt bijsturing. Evenementen zijn leuk, maar vormen niet de basis van een bruisende stad.

Actueel

Iedereen kan zich laten begraven op Rooms-Katholieke begraafplaats

DORDRECHT – Een mooie en rustgevende plek waar het prima vertoeven is, wandelend of met een …