Voor en door buurtbewoners.
internationale-dag-buitenwacht-2016-jeroen-niemeijer-10
Nieuws van dordtcentraal.
Actueel
|
DORDRECHT – Als gevolg van jarenlange productie en gebruik van PFAS (poly- en perfluoralkylstoffen) zijn bodem en water in Nederland in meer of mindere mate verontreinigd door PFAS. Om een goed beeld te krijgen op welke locaties sprake kan zijn van PFAS-bodemverontreiniging, heeft gemeente Dordrecht een inventarisatie laten uitvoeren naar (voormalige) bedrijfslocaties waar in het verleden mogelijk PFAS zijn gebruikt. Een vergelijkbaar onderzoek is recent ook uitgevoerd door de provincie Zuid-Holland. Alle resultaten worden gedeeld met het Rijk, dat hiermee een landelijk totaalbeeld wil opstellen. PFAS zijn door de mens gemaakte stoffen die in veel producten worden toegepast en nauwelijks afbreken in het milieu. ( Foto: Stolk Fotografie )
|
Actueel
|
DORDRECHT – Op woensdag 18 maart 2026 vinden de gemeenteraadsverkiezingen plaats. De gemeente Dordrecht is op zoek naar enthousiaste stembureauleden die willen helpen op deze belangrijke dag. Bent u 18 jaar of ouder en beschikbaar van 07.00 uur tot mogelijk na 0.00 uur? U ontvangt een digitale training, een vergoeding van € 180,- (inclusief maaltijdvergoeding) en levert een waardevolle bijdrage aan de democratie. ( Foto: Stolk Fotografie )
|
Actueel
|
ZWIJNDRECHT – Voor de vierde keer staat Zwijndrecht dit jaar weer drie dagen lang helemaal in het teken van de binnenvaartsector. De Binnenvaartdagen vinden plaats van vrijdag 11 tot en met zondag 13 september. Opnieuw gaat het om een gratis publieksevenement met educatie, voorlichting, entertainment en live muziek. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )
|