Voor en door buurtbewoners.
internationale-dag-buitenwacht-2016-jeroen-niemeijer-10
Nieuws van dordtcentraal.
Actueel
|
DORDRECHT – Het Stedelijk Dalton Lyceum is het nieuwe schooljaar begonnen met een frisse uitstraling. De school presenteerde een eigentijds logo en gaat voortaan verder onder de naam Dalton Dordrecht. Daarmee wil de school benadrukken dat zij stevig verankerd is in de stad en verbonden met de regio.
|
Actueel
|
ZWIJNDRECHT – In het gemeentehuis van Zwijndrecht zijn dinsdagavond kinderburgemeester Daan van den Hoek en zes kinderambassadeurs feestelijk geïnstalleerd tijdens de raadsvergadering. Daan, leerling van Kindcentrum Binnenstebuiten, blijft voor een tweede jaar aan als kinderburgemeester – een unicum in zeven jaar tijd.
|
Actueel
|
DORDRECHT – Dick van der Starre zette 14 september 1975 zijn eerste stappen binnen de school die nu het Stedelijk Dalton Lyceum heet. Als twaalfjarige jongen begon hij na de Nassauschool op het Gemeentelijk Lyceum en bleef er sindsdien – eerst als leerling, toen als stagiair, vervolgens als onder ander docent aardrijkskunde en economie en nu, terwijl hij officieel met pensioen mag, nog altijd in een ondersteunende rol.
|