Voor en door buurtbewoners.
internationale-dag-buitenwacht-2016-jeroen-niemeijer-14
Nieuws van dordtcentraal.
Actueel
|
DORDRECHT – Met trots maakt ABB Bouwgroep bekend dat alle woningen in Amstelwijck Park zijn verkocht. Daarmee bereikt deze populaire en toekomstgerichte woonwijk in Dordrecht een bijzondere mijlpaal. Nog dit jaar wordt de groenste wijk van Dordrecht volledig opgeleverd. Amstelwijck Park heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een geliefde woonomgeving waar ruimte, natuur en comfortabel wonen centraal staan. ( Foto: ABB Bouwgroep )
|
112-nieuws
|
DORDRECHT – Op het kruispunt van de Aquamarijnweg en de Toermalijnring in de Dordtse Kil heeft rond 09.24 een verkeersongeval voorgedaan tussen een stadsbus en een personenauto. Beide voertuigen raakten daarbij flink beschadigd. ( Foto’s: Stolk Fotografie )
|
Actueel
|
DORDRECHT – In het Wantijpark in Dordrecht was het de afgelopen dagen een komen en gaan van vogelspotters. Gewapend met grote lenzen en camera’s speurden zij tussen de bomen naar dat ene bijzondere moment: het vastleggen van een jonge bosuil op de gevoelige plaat. ( Foto’s: Stolk Fotografie / Ellen Ravelli )
|