Voor en door buurtbewoners.
internationale-dag-buitenwacht-2016-jeroen-niemeijer-15
Nieuws van dordtcentraal.
Actueel
|
DORDRECHT – In de stationshal van Station Dordrecht opent op donderdag 29 januari de tentoonstelling Onafbreekbaar Verzet. De expositie is een burgerinitiatief waarin kunst, wetenschap en activisme samenkomen rond de gevolgen van PFAS-vervuiling. Bewoners, kunstenaars, artsen en wetenschappers tonen hoe lokaal verzet is ontstaan tegen stoffen die gezondheid en leefomgeving aantasten. Cabaretier Youp van ’t Hek sprak zich eerder scherp uit over de situatie in Dordrecht en noemde de stad “de kanarie in de kolenmijn”. ( Foto: Stolk Fotografie )
|
112-nieuws
|
DORDRECHT – Aan de Thorbeckeweg in Dordrecht is dinsdagochtend brand uitgebroken in een portiekflat. De melding kwam vlak voor acht uur ’s ochtends binnen, waarna meerdere hulpdiensten ter plaatse kwamen. ( Foto’s: Stolk Fotografie )
|
Actueel
|
DORDRECHT- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart laat Dordt Centraal de lijsttrekkers van de naar de zetels in de Dordtse gemeenteraad meedingende partijen aan het woord. Deze week trappen we de reeks af! ( Dronefoto: Stolk Fotografie )
|