Voor en door buurtbewoners.
internationale-dag-buitenwacht-2016-jeroen-niemeijer-16
Nieuws van dordtcentraal.
Actueel
|
De voorgenomen verplaatsing van de Dordtse weekmarkt van het Statenplein naar het Bagijnhof wordt een kwestie van lange adem en vindt zeker niet plaats in 2026.
|
Actueel
|
DORDRECHT – Het veganistische eetcafé Rebel Rebel aan de Houttuinen in Dordrecht sluit op zondag 15 februari definitief de deuren. De afsluiting krijgt een feestelijk karakter met een discomiddag: een warm en positief afscheid van een plek die voor velen meer was dan alleen een eetcafé. Rebel Rebel begon als een droom van een inclusieve ontmoetingsplek waar goed vegan eten, cultuur en activisme samenkwamen. In de afgelopen jaren groeide het café uit tot een geliefde huiskamer voor buurtbewoners, artiesten en vegan liefhebbers uit de regio. (Foto’s: Stolk Fotografie)
|
Actueel
|
DORDRECHT – In 2025 ontving Weizigt een recordaantal bezoekers. Voor het eerst kwamen er in één jaar meer dan 200.000 mensen naar het terrein: 205.474 om precies te zijn. Dat is ruim 22.000 meer dan in 2024. Met digitale sensoren bij de twee ingangen wordt het aantal bezoekers gemeten. Deze cijfers worden met 4% gecorrigeerd om medewerkers en leveranciers uit te sluiten. Zowel recreatieve bezoekers als scholen tellen mee. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )
|