Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Feestelijke warming-up Beursvloer Dordrecht

Op maandag 12 november is het zover: Beursvloer Dordrecht 2018. Dan gaan er weer een groot aantal bedrijven en maatschappelijke organisaties de ‘vloer’ op om mooie deals te sluiten. Om in de stemming te komen en inspirerende tips mee te krijgen, is er op dinsdag 23 oktober een feestelijke warming-up in de bibliotheek.

“Raymond Godding en Henk van Dongen zetten ons op scherp met hun verhalen over ondernemen, marketing en innovatie. Na deze avond ben je tot het uiterste gemotiveerd om naar de beursvloer te komen”, zo laat de organisatie achter de Beursvloer weten. “Mis deze warming-up niet. Immers, een goede voorbereiding is het halve werk.”

Voor wie?

Deze informatieavond is bedoeld voor bedrijven en maatschappelijke organisaties die deelnemen aan de Beursvloer Dordrecht. Maar ook voor iedereen die erover denkt deel te nemen en graag vooraf wil weten hoe het eraan toe gaat. Kortom, iedereen is welkom.

Programma

19.30 uur – Hoe gaat het eraan toe op de beursvloer?

20.00 uur – Raymond Godding – De kracht van verhalen

20.20 uur – Pauze

20.30 uur – Henk van Dongen – Ondernemen, Marketing en Innovatie

21.00 uur – Indien gewenst advies over je hulpvraag of tegenpresentatie

(Je kunt ook een deel van het programma volgen.)

Waar en wanneer?

Dinsdag 23 oktober van 19.30 tot 21.00 uur  Blauwe Kamer van Stadbibliotheek Dordrecht, Groenmarkt 153 in Dordrecht Aanmelden kan met een berichtje aan info@stichtingmbodordrecht.nl.

Informatie over de Beursvloer Dordrecht 2018 op maandag 12 november is te vinden op http://stichtingmbodordrecht.nl/beursvloer.

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Pond henneptoppen leidt tot sluiting half jaar

ZWIJNDRECHT – Burgemeester Leon Anink heeft een winkelpand aan het Willem Ruysplein in Zwijndrecht voor zes maanden gesloten vanwege de vondst van een forse softdrugs en goederen, bestemd voor de drugshandel. De winkel is met ingang van donderdag 3 april voor zes maanden gesloten.

Actueel

Zwemverbod in het Biggetjespark

DORDRECHT – In het Biggetjespark in Sterrenburg geldt sinds dit weekend een zwemverbod. Dit op advies van waterschap Hollandse Delta en een adviesbureau. Bij meerdere controles is gebleken dat de waterkwaliteit van de speelplas regelmatig slecht is, door menselijke en dierlijke ontlasting. Hierdoor zijn er gezondheidsrisico’s voor met name kinderen, die spelen in en bij het water in het Sterrenburgpark. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

Zure lintjes bij Extinction Rebellion

De afdeling Drechtsteden van Extinction Rebellion (XR) voerde vanmiddag wederom actie op het Centraal Station Dordrecht. Behalve actie voor verbetering van het milieu en daarmee het klimaat, was ditmaal ook de commotie rondom de lintjes voor COA medewerkers het onderwerp.