Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Heb jij een idee voor je buurt?

Kern met Pit daagt mensen uit om hun droom voor de buurt binnen een jaar te realiseren. Heeft jouw straat een top idee en lukt het jullie om binnen een jaar het idee te realiseren? Dan ontvangen jullie het predicaat Kern met Pit én 1.000 euro voor het project!

Wie zijn Kern met Pit?
Kern met Pit is een initiatief van KNHM en helpt al 40 jaar burgerinitiatieven, van moestuin tot basketbalveld. Sinds de start van Kern met Pit zijn er ruim 3000 lokale buurtprojecten gestart. Deelname is bovendien gratis.

Schrijf je in voor Kern met Pit 2019
Inschrijven kan tot en met 31 oktober 2018. Iedereen die graag iets moois van zijn of haar buurt wil maken en daar een goed idee voor heeft, kan zich aanmelden via de website. 

Inspiratie nodig?
Kijk dan ook eens op de website bij buurtinitiatieven.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Nieuwe collectie en lekkere hapjes bij VTC

DORDRECHT – Bij het VTC in Dordrecht is de nieuwe seizoenscollectie weer binnen. Dat betekent inmiddels …

112-nieuws

Auto belandt in bosschage na botsing op rotonde bij Transvaalstraat

DORDRECHT –  Vanmorgen zijn twee personenauto’s op de rotonde bij de Transvaalstraat met elkaar in botsing gekomen. Eén van de auto’s raakte na de aanrijding meerdere fietsen en kwam uiteindelijk tot stilstand in de bosschage. Twee ambulances kwamen ter plaatse om de betrokkenen te controleren. Eén persoon is voor verder onderzoek meegenomen naar het ziekenhuis. Beide voertuigen liepen flinke schade op. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Nieuwe brugklep voor Papendrechtsebrug krijgt vorm in Krimpen aan den IJssel

REGIO – De Papendrechtsebrug op de N3 gaat vanaf 17 juli negen maanden dicht voor het wegverkeer. In die periode wordt het beweegbare deel van de brug vernieuwd. De brug krijgt een nieuwe klep en nieuwe systemen voor de bediening. ( bronvermelding Studio Retouched  )