Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Initiatief zoekt Nemer – Kijkje achter de schermen bij het Oranje Fonds

Initiatief zoekt Nemer

is een netwerkbijeenkomst voor iedereen die zich, op wat voor manier dan ook, betrokken voelt bij Dordrecht. De avond bestaat uit een drieluik; een gastspreker ’ter inspiratie’, presentaties van initiatieven; ruimte om te netwerken.

Je bent welkom

  • Wanneer: Maandag 19 juni 2017
  • Locatie: Duurzaamheidscentrum Weizigt Van Baerleplantsoen 30, Dordrecht

Programma

  • 19.00 uur Inloop
  • 19.30 uur Opening
  • 19.45 uur Oranje Fonds met Mirjam Lammers
  • 20.15 uur Pauze
  • 20.30 uur Presentatie initiatieven
  • 21.15 uur Netwerken met drankjes en hapjes
  • 22.00 uur Einde

Het Oranje Fonds komt langs!

Tijdens deze editie van Initiatief Zoekt Nemer geeft het Oranje Fonds een inspirerend kijkje achter de schermen. Handig voor het doen van aanvragen bij dit fonds. Ook geeft het inzicht in hoe fondsen werken.

Het Oranje Fonds maakt het opstarten van sociale initiatieven mede mogelijk met financiële middelen. Maar ze doen nog meer om actieve Nederlanders, met goede inzet voor de buurt en voor anderen, te ondersteunen en motiveren. Denk aan de brede publiekscampagnes Burendag en NL Doet. Of ‘Gezocht: Maatjes’ en de Oranje Fonds Collecte.

Al heel wat Dordtse initiatieven zijn door het Oranje Fonds ondersteund. En dit aantal groeit. Ook op dit moment lopen er aanvragen. Goed dus om nader kennis te maken. Wij zijn dan ook blij en trots dat het Oranje Fonds onze gast is op 19 juni! Tijdens Initiatief Zoekt Nemer krijg je inzicht in:

  • Doelstelling van het Oranje Fonds
  • hoe je een aanvraag kunt indienen
  • hoe een aanvraag bekeken en beoordeeld wordt
  • hoe je ondersteund kunt worden bij een aanvraag

Wij hopen weer veel initiatiefnemers en geïnteresseerden te mogen verwelkomen. Laat het ons weten als je komt. Stuur een mail naar mariska@durfmaakthetverschil.nl of jan-dirk@durfmaakthetverschil.nl.

Tot 19 juni.

Uitnodiging IZN 19 juni

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Statenplein trapt op 1 april nieuw seizoen vol activiteiten af

DORDRECHT – Het Statenplein maakt zich op voor een nieuw seizoen vol muziek, sport, dans en ontmoeting. Na de start van het project in 2025 om van het voorheen kale plein een levendig stadsplein te maken, krijgt het programma in 2026 een vervolg. Van 1 april tot en met oktober staan er opnieuw uiteenlopende activiteiten op het programma voor bewoners en bezoekers van Dordrecht. 

Actueel

Meekijken in het atelier van zeventig kunstenaars tijdens open atelierroute

DORDRECHT – Het was altijd een groot succes: de open atelierroute die het Centrum voor Beeldende …

Actueel

Wantijpop 2026 presenteert Russo, Douwe Bob en Rowwen Hèze als eerste grote namen

DORDRECHT – De organisatie van Wantijpop heeft de eerste vier acts voor de editie van 2026 officieel onthuld. Met de komst van publiekstrekker Russo, de herkenbare sound van Douwe Bob, het muzikale spektakel van Jett Rebel en de Limburgse iconen van Rowwen Hèze, kiest het gratis festival in het Wantijpark voor een krachtige mix van hedendaagse energie en tijdloos vakmanschap. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )