Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Kookworkshop voor kids

Op woensdag 29 mei a.s. om 15:00 uur organiseren we, in samenwerking met de Groeituinen een kookworkshop voor kinderen tussen de 7 en 13 jaar.

Net als vorig jaar leren de Kameroense kok en verhalenvertelster Judith Moni-Ateba en chef-kok Joeke Warmerdam je samen hoe je een heerlijke soep maakt, evenals Kameroense sambal en nog een aantal andere smakelijke gerechten. Koken – en proeven – gebeurt op de klanken van Kameroense muziek. En uiteraard is er ook ruimte voor een prachtig verhaal.  Doe je mee? Laat het ons uiterlijk woensdagochtend 29 mei om 09:00 uur weten via info@dordrecht-bamenda.nl

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Samen werken aan thuis in Papendrecht

PAPENDRECHT – Gemeente Papendrecht, Woonkracht10, huurdersstichting CombiRaad, Sterk Papendrecht, Rivas en Waardeburgh hebben vandaag nieuwe samenwerkingsafspraken voor 2026–2027 ondertekend. In 38 concrete afspraken leggen de partners vast hoe zij de komende twee jaar samen zorgen voor voldoende betaalbare, duurzame en leefbare woningen in Papendrecht, met extra aandacht voor de verbinding tussen wonen, zorg en welzijn. ( Foto: Gemeente Papendrecht )

112-nieuws

Papendrechtsebrug deels afgesloten na aanrijding slagboom

DORDRECHT – De Papendrechtsebrug is op dit moment afgesloten in beide richtingen vanwege een aangereden slagboom op de N3. Een monteur is opgeroepen om de schade te herstellen. Hoe lang de reparatie gaat duren, is op dit moment nog niet bekend. Weggebruikers wordt geadviseerd rekening te houden met extra reistijd en, waar mogelijk, een alternatieve route te kiezen. ( Foto: Stolk Fotografie )

112-nieuws

VIDEO: Vliegtuigbom tot ontploffing gebracht

DORDRECHT – Een vorige week in Amstelwijck gevonden explosief uit de Tweede Wereldoorlog is dinsdagmiddag in de omgeving van het Distripark (langs de A16) tot ontploffing gebracht. De 500ponder – afkomstig uit een bommenwerper – werd aangetroffen bij bodemonderzoek. De bom werd na onderzoek veiliggesteld door de Explosieven Opruimingsdienst Defensie. (Foto’s en Video: Stolk Fotografie)