Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Kookworkshop voor kids

Op woensdag 29 mei a.s. om 15:00 uur organiseren we, in samenwerking met de Groeituinen een kookworkshop voor kinderen tussen de 7 en 13 jaar.

Net als vorig jaar leren de Kameroense kok en verhalenvertelster Judith Moni-Ateba en chef-kok Joeke Warmerdam je samen hoe je een heerlijke soep maakt, evenals Kameroense sambal en nog een aantal andere smakelijke gerechten. Koken – en proeven – gebeurt op de klanken van Kameroense muziek. En uiteraard is er ook ruimte voor een prachtig verhaal.  Doe je mee? Laat het ons uiterlijk woensdagochtend 29 mei om 09:00 uur weten via info@dordrecht-bamenda.nl

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Statenplein trapt op 1 april nieuw seizoen vol activiteiten af

DORDRECHT – Het Statenplein maakt zich op voor een nieuw seizoen vol muziek, sport, dans en ontmoeting. Na de start van het project in 2025 om van het voorheen kale plein een levendig stadsplein te maken, krijgt het programma in 2026 een vervolg. Van 1 april tot en met oktober staan er opnieuw uiteenlopende activiteiten op het programma voor bewoners en bezoekers van Dordrecht. 

Actueel

Meekijken in het atelier van zeventig kunstenaars tijdens open atelierroute

DORDRECHT – Het was altijd een groot succes: de open atelierroute die het Centrum voor Beeldende …

Actueel

Wantijpop 2026 presenteert Russo, Douwe Bob en Rowwen Hèze als eerste grote namen

DORDRECHT – De organisatie van Wantijpop heeft de eerste vier acts voor de editie van 2026 officieel onthuld. Met de komst van publiekstrekker Russo, de herkenbare sound van Douwe Bob, het muzikale spektakel van Jett Rebel en de Limburgse iconen van Rowwen Hèze, kiest het gratis festival in het Wantijpark voor een krachtige mix van hedendaagse energie en tijdloos vakmanschap. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )