Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Kraampje huren voor op de Oranjemarkt Koningsdag

Heb je oude spullen die niet meer worden gebruikt en maar op zolder blijven liggen? Dan kan je deze verkopen op de Oranjemarkt tijdens Koningsdag op 27 april. Aanstaand weekend kan je alvast een kraampje reserveren. Wat voor jou misschien oude meuk is, is voor de ander een lot uit de loterij!

Kraampjes
Het verkopen van oude spullen tijdens Koningsdag is erg populair. Er zijn allerlei verschillende soorten kraampjes, waar spullen zoals kleding en meubels worden verkocht. De kraampjes staan verspreid door de hele binnenstad van Dordrecht. Je kan ook je spullen verkopen zonder kraampje. Maar je moet er dan wel vroeg bijzijn om een vrije plek te kunnen vinden.

Meer info 
Op zaterdag 26 januari, van 10:00 tot 13:00 wordt de kraamuitgifte georganiseerd. Je kan voor de inschrijving voor deelname terecht bij Intree (VVV kantoor) aan de Spuiboulevard 99. De kosten voor een kraam op Koningsdag zijn €44,-. Kijk voor meer informatie op de website van gemeente Dordrecht

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

De Oranjes en de regenten

In de vijfde eeuw na Christus eindigde de heerschappij van de Romeinen in Noord-Europa, waardoor een …

Actueel

Bouw Oranjetuin officieel van start in Dordrecht

Op vrijdag 11 juli 2025 is de bouw van het nieuwbouwproject Oranjetuin in de Dordtse wijk Wielwijk feestelijk van start gegaan. Tijdens de officiële handeling gaf Wim van der Kruijff, wethouder van de gemeente Dordrecht, samen met het team van ontwikkelende bouwer ABB Bouwgroep het startsein voor dit veelbelovende woonproject door middel van het slaan van een symbolische eerste paal.

Actueel

Dordtse basisscholen geven Leerorkest PROMS 2025 concert

Na de geslaagde PROMS in 2024 hebben vijf basisscholen op 10 juli opnieuw een concert gegeven in muziekcentrum Fidus in Dordrecht.