Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Krispijners voor Krispijners

Hebt u behoefte aan sociale contacten?
Ongeacht de leeftijd bent u van harte welkom bij Krispijners voor Krispijners.

Elke Woensdagmorgen
van 10 t/m 12 uur in De PrinseMarij, Nassauweg2 in Nieuw Krispijn.
Loop eens vrijblijvend binnen. En tijdens een kopje koffie/thee, geven wij alle informatie die u wilt weten
Ook fysieke beperkingen zien wij niet als een drempel.
Bent u slecht ter been, dan komt een vrijwilliger u gewoon thuis bezoeken
Wilt u vrijwilliger worden, dan bent u ook van harte welkom!

Meer informatie:

Anja Matena- Heijndijk
Tel. 078-6186731 / 0623779620
anjaheijndijk@chello.nl

Tini Noorlander
Tel: 078-6172912 / 06-23111473

Nieuw Krispijn flyer kvk

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Negen van de tien autobranden vermoedelijk aangestoken: geen aanhoudingen na uitgebreid onderzoek

DORDRECHT  –  Tien uitgebrande auto’s in nog geen twee maanden tijd: de reeks autobranden in Dordrecht zorgt voor groeiende onrust in verschillende wijken. In negen van de tien gevallen gaat de politie uit van brandstichting. Burgemeester Nanning Mol spreekt van een zorgelijke ontwikkeling en heeft de gemeenteraad hierover per brief geïnformeerd. (Foto: Stolk Fotografi

112-nieuws

Politie zoekt getuigen van twee aanrandingen in Dordrecht

DORDRECHT – Afgelopen woensdagmiddag heeft de politie  tussen 15.00 en 17.00 uur twee meldingen ontvangen van aanranding in Dordrecht West. Twee vrouwen werden tijdens het hardlopen lastiggevallen door een fietser, die hen op de billen sloeg en vervolgens doorreed. De incidenten vonden plaats op de Rafajalaan en het A.J. Verburghpad in Dordrecht. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Spuiboulevard zet stap naar klimaatbestendige toekomst met 39 bomen

DORDRECHT – Op de Spuiboulevard in Dordrecht is deze week gestart met het plaatsen van 39 nieuwe bomen. Met de aanplant krijgt het gebied stap voor stap een groener en toekomstbestendig karakter. In januari werden op dezelfde locatie nog 28 lindebomen verwijderd. Deze bomen zijn echter niet verloren gegaan: ze hebben elders in Dordrecht een nieuwe plek gekregen. Daarmee blijft het bestaande groen behouden binnen de stad. ( Foto’s: Stolk Fotografie )