Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Krispijners voor Krispijners

Hebt u behoefte aan sociale contacten?
Ongeacht de leeftijd bent u van harte welkom bij Krispijners voor Krispijners.

Elke Woensdagmorgen
van 10 t/m 12 uur in De PrinseMarij, Nassauweg2 in Nieuw Krispijn.
Loop eens vrijblijvend binnen. En tijdens een kopje koffie/thee, geven wij alle informatie die u wilt weten
Ook fysieke beperkingen zien wij niet als een drempel.
Bent u slecht ter been, dan komt een vrijwilliger u gewoon thuis bezoeken
Wilt u vrijwilliger worden, dan bent u ook van harte welkom!

Meer informatie:

Anja Matena- Heijndijk
Tel. 078-6186731 / 0623779620
anjaheijndijk@chello.nl

Tini Noorlander
Tel: 078-6172912 / 06-23111473

Nieuw Krispijn flyer kvk

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Volop muziek bij DJS na de kerstdagen

Ook dit jaar is er in de laatste week van december een sfeervolle Wintertuin op het Grotekerksplein. Met glühwein, lekker eten, kerstverlichting en natuurlijk live muziek! Ook Muziekpodium DJS is deze avond open en helpt de donkere dagen na kerst te overleven. Als de muziek buiten klaar is, trapt DJS om 21.00 uur af met een programma waar bezoekers helemaal warm en blij van worden.

Actueel

Gift voor teekengenootschap Pictura

Teekengenootschap Pictura, opgericht in 1774 door enkele in Dordrecht werkende prominente kunstenaars, is de oudste kunstenaarsvereniging van Nederland. Dat is zij geworden doordat de vereniging steeds opnieuw haar plaats en waarde in een veranderende wereld heeft weten te bevestigen, zonder haar ziel te verkopen.

Actueel

Stichting Debster’s en Unibarge willen bijdragen aan bijzondere kerst

Op maandag 22 december vierde Stichting Debster’s kerst samen met Unibarge Binnenvaart B.V. Tijdens deze feestelijke dag werden tussen 10.00 en 14.00 uur maar liefst 150 kerstpakketten uitgedeeld aan leden van Debster’s en gezinnen met een minimuminkomen.