Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Krispijners voor Krispijners

Hebt u behoefte aan sociale contacten?
Ongeacht de leeftijd bent u van harte welkom bij Krispijners voor Krispijners.

Elke Woensdagmorgen
van 10 t/m 12 uur in De PrinseMarij, Nassauweg2 in Nieuw Krispijn.
Loop eens vrijblijvend binnen. En tijdens een kopje koffie/thee, geven wij alle informatie die u wilt weten
Ook fysieke beperkingen zien wij niet als een drempel.
Bent u slecht ter been, dan komt een vrijwilliger u gewoon thuis bezoeken
Wilt u vrijwilliger worden, dan bent u ook van harte welkom!

Meer informatie:

Anja Matena- Heijndijk
Tel. 078-6186731 / 0623779620
anjaheijndijk@chello.nl

Tini Noorlander
Tel: 078-6172912 / 06-23111473

Nieuw Krispijn flyer kvk

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Thuisladen elektrische auto via stoep vrijgegeven in Dordrecht

DORDRECHT – Je elektrische auto (of EV) op straat parkeren en de oplaadkabel vanuit je huis over de stoep trekken: dat mag in Dordrecht alleen met een vergunning. Maar als de gemeenteraad komende dinsdag akkoord gaat met een voorstel van de Dordtse VVD – en dat lijkt een formaliteit – dan wordt thuisladen op straat snel daarna vrijgegeven.

Actueel

Bakkerij Boender steekt in Dubbeldam de straat over

DORDRECHT – Het Dubbeldamse filiaal van Bakkerij Boender verhuist komend weekeinde schuin naar de overkant van de Rechte Zandweg. De bakkerij betrekt het voormalige pand van de dierenarts, pal naast de dierenwinkel.

112-nieuws

Meeuw bevrijd uit visdraad aan Maasstraat Dordrecht

DORDRECHT – Donderdagmiddag is aan de Maasstraat een meeuw gered die in een zeer benarde positie was terechtgekomen. De vogel bleek verstrikt te zijn geraakt in achtergelaten visdraad in het water van het Wantij. ( Foto’s: Stolk Fotografie )