Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Krispijners voor Krispijners

Hebt u behoefte aan sociale contacten?
Ongeacht de leeftijd bent u van harte welkom bij Krispijners voor Krispijners.

Elke Woensdagmorgen
van 10 t/m 12 uur in De PrinseMarij, Nassauweg2 in Nieuw Krispijn.
Loop eens vrijblijvend binnen. En tijdens een kopje koffie/thee, geven wij alle informatie die u wilt weten
Ook fysieke beperkingen zien wij niet als een drempel.
Bent u slecht ter been, dan komt een vrijwilliger u gewoon thuis bezoeken
Wilt u vrijwilliger worden, dan bent u ook van harte welkom!

Meer informatie:

Anja Matena- Heijndijk
Tel. 078-6186731 / 0623779620
anjaheijndijk@chello.nl

Tini Noorlander
Tel: 078-6172912 / 06-23111473

Nieuw Krispijn flyer kvk

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Meral Polat komt naar Dordrecht!

DORDRECHT – Meral Polat stort zich vol overgave in een wereld van psychedelische, dansbare rock ’n’ roll, gedreven door Koerdische melodieën, trance-opwekkende grooves en ongefilterde emotie. Met haar nieuwe kwartet smeedt ze pulserende ritmes, fuzz-gitaren en bezwerende zanglijnen tot een eigen, ongrijpbare sound.

112-nieuws

Brandstichting met vermoedelijke explosie zet wijk in Papendrecht op scherp

PAPENDRECHT – In de nacht van zaterdag op zondag 17 januari zijn rond 02.00 uur twee auto’s in brand gevlogen aan de Alver in Papendrecht. De politie gaat uit van brandstichting en vermoedt dat de brand is ontstaan door een explosie. Door het incident liepen meerdere voertuigen in de omgeving schade op, deels aan de Kolblei. Ook een nabijgelegen woning raakte beschadigd. Er zijn geen gewonden gevallen. ( foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Voorleesmarathon bij de bibliotheek

DORDRECHT – Laat je verrassen door een mix van verhalenvertellers, voorlezers en poëten tijdens de Voorleesmarathon in het kader van Blue Monday bij Stadsbibliotheek Dordrecht. Maandag 19 januari staat de bibliotheek van 19.30 tot 21.00 uur helemaal in het teken van verhalen, poëzie en storytelling. ( Foto: Stolk Fotografie )