Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Nieuwjaarsreceptie bij De Buitenwacht

De Buitenwacht nodigt u samen met de LETSwinkel Dordrecht uit Op woensdag 10 januari van 16.30 tot 19.00 uur
bij De Buitenwacht Bosboom Toussaintstraat 67.

Riet Duykers, de voorzitter van De Buitenwacht zal een toespraak houden over onze plannen voor 2018.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Hans Anders opent nieuwe winkel in binnenstad

DORDRECHT – Hans Anders opende afgelopen donderdag officieel de deuren van een winkel in Dordrecht, op de nieuwe locatie aan het Bagijnhof 17. De nieuwe winkel is ruim en fris ingericht, volgens het nieuwste winkelconcept van de optiekketen. Bovendien is de winkel volledig gelijkvloers, waardoor de winkel nu beter toegankelijk is voor rolstoelgebruikers. De voormalige vestiging aan het Statenplein is inmiddels gesloten. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Lezersfoto: groetende eend

DORDRECHT – Regelmatig ontvangt de redactie van Dordt Centraal leuke kiekjes die onze lezers maken. Zo stuurde Guusje van Arkel deze eend die – zoals zij schrijft – even gedag kwam zeggen. Ook een mooie foto gemaakt? Mail ‘m dan naar redactie@dordtcentraal.nl.

112-nieuws

Fietser overleden bij ongeluk

ZWIJNDRECHT – Op de kruising van de Lindtsedijk en de Amerweg in Zwijndrecht heeft zich vrijdagmiddag  rond 15.30 uur een ernstig ongeval voorgedaan. Een man werd daar op een oversteekplaats aangereden door een auto en raakte zwaargewond. Hulpdiensten startten direct met reanimatie, maar hun inzet mocht niet baten. Het slachtoffer overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. ( Foto’s: Stolk Fotografie )