Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Nieuwsbrief R-Connect Dordrecht

Goed nieuws. R-Connect heeft een nieuwe nieuwsbrief geschreven. R-Connect is er voor hulp bij irritaties of conflicten tussen buurtbewoners, waar jongeren bij betrokken zijn. Het moet gaan om situaties die te licht zijn voor formeel optreden door politie en justitie.

In de nieuwsbrief kun je lezen over:
         
Conflict hanteren
         
Respect
–        
Sorry zeggen
         
Wat voor soort meldingen passen bij R-Connect?
         
Contactgegevens.

Wij wensen jullie veel leesplezier!

Nieuwsbrief R-Connect Dordrecht jaargang 6 nummer 2

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Geboortegolf in de Biesbosch: lammetjes zorgen voor topdrukte

DORDRECHT – In de Dordtse Biesbosch is het volop lammerseizoen. Inmiddels zijn er al ruim 150 lammetjes geboren, vertelt de eigenaar. De komende weken worden nog tientallen nieuwe geboortes verwacht. Dat zorgt voor drukke en vermoeiende dagen, maar ook voor hartverwarmende en mooie momenten. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Kledingevent Evangelische Gemeente Jozua bestaat 25 jaar

DORDRECHT – De Evangelische Gemeente Jozua houdt maandag 23 en dinsdag 24 maart een kledingevent aan de Sikkelstraat 2. Belangstellenden zijn maandag tussen 18.30 en 20.30 uur en dinsdag van 09.00 tot 16.00 uur van harte welkom. Het gaat om een bijzondere editie, want het evenement bestaat 25 jaar.

112-nieuws

Drugsvondst in Papendrecht leidt naar loods in Klundert

PAPENDRECHT/KLUNDERT  – De politie heeft donderdagavond op een carpoolplaats langs de N214 bij de A15, ter hoogte van Papendrecht, honderden kilo’s cocaïne aangetroffen in een kleine vrachtwagen. Mogelijk werd daarbij ook een vuurwapen gevonden.