Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Oplossing voor bereikbaarheid Essenhof

De gemeente Dordrecht heeft een oplossing gevonden voor de bereikbaarheid van begraafplaats Essenhof. Vanaf 1 januari 2019 rijdt er een elektrisch busje rijdt om mensen van bushalte Krispijnseweg naar de Essenhof en vice versa te brengen. De service wordt verleend vanuit de Essenhof van maandag tot en met zaterdag tussen 10 en 17 uur. De mogelijkheden voor deze service op zondag worden onderzocht.

Vanaf de bushalte Krispijnseweg is het ongeveer 500 meter lopen naar de begraafplaats. Voor mensen die slecht ter been zijn maar geen gebruik kunnen maken van de Drechthopper vormt dit een obstakel. De nieuwe service van de Essenhof biedt daarvoor een oplossing.

Hoe werkt het?
Mensen die met het OV richting de Essenhof gaan, stappen uit bij de halte Krispijnseweg. Na een telefoontje naar de Essenhof haalt een medewerker de passagier met een elektrisch busje op en brengt hem/haar naar de begraafplaats. Het is op verzoek ook mogelijk om de bezoeker tot nabij het te bezoeken graf te brengen. Met hetzelfde voertuig kunnen bezoekers ook van de Essenhof naar de bushalte worden teruggebracht.

Voor meer informatie, zie het bericht op de website van de gemeente Dordrecht

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Stuurman aan Wal: Coalitievorming vergt tact

Hoewel 1 april niet de handigste dag is om een nieuwe gemeenteraad te installeren, gebeurt het …

Actueel

Wantijpop presenteert volledige line-up: gratis parkfeest zet Dordrecht opnieuw op de kaart

DORDRECHT – Wantijpop heeft het volledige programma voor zaterdag 6 juni bekendgemaakt. Met een line-up vol gevestigde namen, nieuw talent en regionale acts onderstreept het festival opnieuw zijn positie als hét gratis toegankelijke parkfeest van Dordrecht en omstreken. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

Actueel

Hotelboot Sans Vitesse legt tijdelijk aan in Dordrecht

DORDRECHT – De hotelboot Sans Vitesse is dinsdagmiddag aangekomen in Dordrecht en heeft afgemeerd aan de kade van Koninklijke Van der Wees aan de ’s-Gravendeelsedijk. Het drijvende hotel werd naar de ligplaats gebracht door sleepboot Gepke IV. ( Foto’s: Stolk Fotografie )