Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Plaatsing eerste adoptietegel onderhoud groen

Op woensdagmiddag 31 januari om 15.00 uur onthulde wethouder Reynvaan de eerste adoptietegel bij de VVE Iris I en II aan de Willem Marisstraat (vereniging van eigenaren). Dit gebeurt bij een speurtocht met kinderen uit de buurt.

De adoptietegel is als blijk van waardering naar de bewoners, maar ook herkenbaar voor de aannemer die de openbare ruimte onderhoudt. Deze bewoners in Oud Krispijn onderhouden namelijk zelf het groen in hun eigen buurt. Dit initiatief is de eerste plek waar een adoptietegel wordt geplaatst. Hierna plaatst de gemeente adoptietegels bij alle groeninitiatieven in de Dordtse wijken.

De bewonersvereniging heeft inmiddels zelf, met steun van het Oranjefonds, een hartenbankje kunnen plaatsen. Het bankje wordt onthuld door de wethouder aan het einde van de speurtocht.

 

 

 

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Afwijkende verschijningsdata en sluitingstijden Dordt Centraal en DC Vakkleding

DORDRECHT – Vanwege de feestdagen heeft de woensdageditie van Dordt Centraal in de laatste week van dit jaar en de eerste van volgend jaar afwijkende deadlines en verschijningsdata. Ook zullen de medewerkers van Dordt Centraal en DC Vakkleding op woensdag 24 december en woensdag 31 december vanaf 13.00 uur niet bereikbaar zijn en wordt de showroom vanaf dat tijdstip gesloten. 

112-nieuws

Overleden persoon gevonden in Van der Valk Hotel Dordrecht

Hulpdiensten zijn maandagmiddag iets voor 14.00 uur gealarmeerd voor een ernstig incident in het Van der Valk Hotel in Dordrecht. Ook een traumahelikopter werd daarbij opgeroepen, maar moest weer worden afgemeld nadat het slachtoffer overleden bleek te zijn.

Actueel

Dordts Wintercircus Royal feestelijk van start gegaan

DORDRECHT – De première van het Dordts Wintercircus Royal heeft vrijdagavond plaatsgevonden. Aan de Laan van Europa, bij de rotonde naast het Van der Valk Hotel, is het feest losgebarsten. Tot en met 4 januari kunnen bezoekers genieten van een volledig vernieuwde, gevarieerde en adembenemende show. (Foto´s: Stolk Fotografie)