Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Sporten met de Dordt Sportcoaches op Sportpark Patersweg

Vanaf maandag 11 mei is er elke dag van 11:00 uur tot 12:00 uur een gratis sportmoment, voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar, op Sportpark Patersweg in Dordrecht-West.

De Dordt Sportcoaches gaan met de kinderen, tussen het huiswerk door, elke dag een uur sporten en bewegen. Omdat kinderen waarschijnlijk niet elke dag naar school gaan, hebben we dit moment elke schooldag ter beschikking gesteld.

Let op! Inschrijven is verplicht, maximaal 20 kinderen, VOL=VOL!

 

Mocht de animo op de Patersweg groot zijn, dan gaan we kijken of we in de komende weken kunnen uitbreiden naar meerdere momenten op een dag en/of andere plekken in de stad.

Inschrijven moet via: www.doemeemettoppie.nl óf schrijf je direct in voor maandag, dinsdag, woensdag, donderdag of vrijdag!

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Politiek gezien:

Vorige week dinsdag werd in de gemeenteraad de begroting 2026 besproken. Wat eigenlijk een voortzetting is van de Perspectiefnota (een financiële en beleidsmatige vooruitblik naar de komende jaren), waar de raad voor het zomerreces al mee akkoord was gegaan. Zoals verwacht werd met meerderheid van stemmen de begroting 2026 aangenomen.

112-nieuws

Zolderbrand in Dordrecht: hulpdiensten controleren twee bewoners

DORDRECHT – In een woning aan de Antareshof in Dordrecht is woensdagmiddag brand ontstaan op de zolderverdieping. Twee bewoners zijn door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Maak van de nood een deugd

Menigeen, ook ik, heeft al z’n zorgen en ergernis geuit over de versplintering van het politieke landschap. Steeds meer kleine partijtjes. In de Tweede Kamer en straks weer bij de gemeenteraadsverkiezingen. Het effect is dat de grootste partijen niet meer zo groot zijn en er dus méér nodig zijn om een meerderheidscoalitie te smeden. Als die het allemaal eens moeten worden over allerlei zaken komt er een compromis op tafel dat menig politicus niet meer aan z’n achterban kan uitleggen. En hupsakee, het vertrouwen van kiezers in de politiek krijgt weer een knauw.