Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Sporten met de Dordt Sportcoaches op Sportpark Patersweg

Vanaf maandag 11 mei is er elke dag van 11:00 uur tot 12:00 uur een gratis sportmoment, voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar, op Sportpark Patersweg in Dordrecht-West.

De Dordt Sportcoaches gaan met de kinderen, tussen het huiswerk door, elke dag een uur sporten en bewegen. Omdat kinderen waarschijnlijk niet elke dag naar school gaan, hebben we dit moment elke schooldag ter beschikking gesteld.

Let op! Inschrijven is verplicht, maximaal 20 kinderen, VOL=VOL!

 

Mocht de animo op de Patersweg groot zijn, dan gaan we kijken of we in de komende weken kunnen uitbreiden naar meerdere momenten op een dag en/of andere plekken in de stad.

Inschrijven moet via: www.doemeemettoppie.nl óf schrijf je direct in voor maandag, dinsdag, woensdag, donderdag of vrijdag!

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Kledingevent Evangelische Gemeente Jozua bestaat 25 jaar

DORDRECHT – De Evangelische Gemeente Jozua houdt maandag 23 en dinsdag 24 maart een kledingevent aan de Sikkelstraat 2. Belangstellenden zijn maandag tussen 18.30 en 20.30 uur en dinsdag van 09.00 tot 16.00 uur van harte welkom. Het gaat om een bijzondere editie, want het evenement bestaat 25 jaar.

112-nieuws

Drugsvondst in Papendrecht leidt naar loods in Klundert

PAPENDRECHT/KLUNDERT  – De politie heeft donderdagavond op een carpoolplaats langs de N214 bij de A15, ter hoogte van Papendrecht, honderden kilo’s cocaïne aangetroffen in een kleine vrachtwagen. Mogelijk werd daarbij ook een vuurwapen gevonden.

Actueel

Riverside Car Classic opent klassiekerseizoen

DORDRECHT – De lente is daar, dus gaat ‘het’ bij bezitters van klassieke auto’s kriebelen: eindelijk …