Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Sporten met de Dordt Sportcoaches op Sportpark Patersweg

Vanaf maandag 11 mei is er elke dag van 11:00 uur tot 12:00 uur een gratis sportmoment, voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar, op Sportpark Patersweg in Dordrecht-West.

De Dordt Sportcoaches gaan met de kinderen, tussen het huiswerk door, elke dag een uur sporten en bewegen. Omdat kinderen waarschijnlijk niet elke dag naar school gaan, hebben we dit moment elke schooldag ter beschikking gesteld.

Let op! Inschrijven is verplicht, maximaal 20 kinderen, VOL=VOL!

 

Mocht de animo op de Patersweg groot zijn, dan gaan we kijken of we in de komende weken kunnen uitbreiden naar meerdere momenten op een dag en/of andere plekken in de stad.

Inschrijven moet via: www.doemeemettoppie.nl óf schrijf je direct in voor maandag, dinsdag, woensdag, donderdag of vrijdag!

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

The Billy Joel Experience met ‘Nocturne’ in Kunstmin

DORDRECHT – The Billy Joel Experience komt met de gloednieuwe productie Nocturne naar Dordrecht. Met deze voorstelling brengt de band een ode aan Billy Joel die verder gaat dan een reguliere tribute. Bekende stukken uit het rijke oeuvre van de ‘Piano Man’ zijn muzikaal uitgekleed en opnieuw aangekleed met avontuurlijke arrangementen, waarin de klassieke invloeden in zijn werk sterker dan ooit naar voren komen.

Actueel

Werk aan de hoogspanningsmasten

DORDRECHT – Bij het Noorderdiep in de vernieuwde Hollandse Biesbosch is een opvallende onderhoudsoperatie gestart: de ruim veertig hoogspanningsmasten in de omgeving van de Biesbosch krijgen een grondige schoonmaak en een nieuwe verflaag. De werkzaamheden begonnen met een intensieve schoonmaak. Met hogedrukspuiten werden de stalen reuzen volledig gereinigd om vuil, aanslag en oude verfresten te verwijderen. Nadat de masten waren schoongespoten, begon het volgende deel van de klus: het opnieuw schilderen. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

Aftellen naar Dordt in Stoom: aantrekkelijk programma voor jong en oud

DORDRECHT – Met nog ruim tweeënhalve maand te gaan, begint het programma van Dordt in Stoom al aardig vorm te krijgen. Bestuurslid Nils de Neef vertelt vol enthousiasme dat dit wereldwijd unieke evenement – geheel in de lijn der traditie – drie bruisende dagen in Dordrecht zal bewerkstelligen. (Foto: Stolk Fotografie)