Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Spring de zomer in met Groen doet goed

Het is zomer! Tijd om lekker naar buiten te gaan en de natuur te ontdekken. Donderdag 10 augustus en dinsdag 15 augustus organiseert Groen doet goed Dordrecht dan ook weer twee activiteitendagen in het groen. Meld je dus snel aan voor een, of meerdere, van de leuke, gratis, activiteiten in de Biesbosch of het Weizigtpark.

Varen, proeven, ontdekken en lekker bewegen in de natuur, dat staat er op het programma van Groen doet goed deze zomer. We nodigen je dan ook van harte uit om samen met je vriendjes en (groot-)ouders/verzorgers deel te nemen aan de superleuke gratis activiteiten.

Op donderdag 10 augustus duiken we de Biesbosch in en kun je je de hele dag onderdompelen in het groen. Stap bijvoorbeeld aan boord van fluisterboot De Sterling voor een vogeltocht. Je zult versteld staan van alle bijzondere diertjes die je tegenkomt. Zin in iets actiefs? Doe dan mee aan de Spannende Sportieve Speurtocht of ontdek de wilde kant van de natuur tijdens de Ruige Biesbosch Survival.

Dinsdag 15 augustus blijven we iets dichter bij huis maar zijn de activiteiten niet minder leuk. Ontdek in het Weizigtpark en op het terrein van Duurzaamheidscentrum Weizigt wat er allemaal leeft onder water, leef je uit tijdens de Sportieve Speurtocht en waag je op het spannende Beleefpad. Jij komt toch ook?

Doe ook mee!

Spring de zomer in en doe mee met Groen doet goed! Om zeker te zijn van je plekje, vragen we je vooraf aan te melden door een mailtje te sturen naar patricia@hattricksport.nl. Deelname aan de activiteiten is gratis en beide locaties zijn goed bereikbaar met de fiets en auto. Alle informatie over het programma is te vinden op www.weizigt.nl/groen-doet-goed.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Werken én leren in Dordrecht: een springplank voor havo-leerlingen

Veel havo-leerlingen en hun ouders vragen zich af: wat komt er na het diploma? Voor wie houdt van techniek en praktijkgericht leren, is er nu een unieke kans in Dordrecht. De Associate Degree (AD) Engineering biedt een traject waarin jongeren werken én leren combineren. De opleiding duurt twee jaar en leidt tot een wettelijk erkend hbo-diploma op niveau 5. Studenten volgen één à twee dagen per week onderwijs bij Hogeschool Rotterdam op de locatie Dordrecht Academy en staan daarnaast met beide voeten in de praktijk bij een werkgever.

112-nieuws

VIDEO: Brandstichting op regenboogpad aan Leerparkpromenade in Dordrecht

DORDRECHT – Zaterdagochtend rond half vijf is de brandweer gealarmeerd voor een buitenbrand aan de Leerparkpromenade in Dordrecht. Bij aankomst bleek er brand te woeden op het regenboogpad. Het regenboogpad was eerder deze maand, in de nacht van 19 op 20 december, al doelwit van bekladding. Dit keer bleek het te gaan om brandstichting. De brandweer had het vuur snel onder controle en wist verdere schade te beperken. ( Foto’s en Video: Stolk Fotografie )

Actueel

Yvonne was VTC 25 jaar trouw en gaat nu met pensioen

Na een dienstverband van meer dan 25 jaar neemt Yvonne afscheid bij Vrije Tijdscentrum Dordrecht. Yvonne was nooit te beroerd om extra te werken en ze was altijd aanwezig. Nu gaat de hardwerkende medewerkster met een welverdiend pensioen.