Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Spring de zomer in met Groen doet goed

Het is zomer! Tijd om lekker naar buiten te gaan en de natuur te ontdekken. Donderdag 10 augustus en dinsdag 15 augustus organiseert Groen doet goed Dordrecht dan ook weer twee activiteitendagen in het groen. Meld je dus snel aan voor een, of meerdere, van de leuke, gratis, activiteiten in de Biesbosch of het Weizigtpark.

Varen, proeven, ontdekken en lekker bewegen in de natuur, dat staat er op het programma van Groen doet goed deze zomer. We nodigen je dan ook van harte uit om samen met je vriendjes en (groot-)ouders/verzorgers deel te nemen aan de superleuke gratis activiteiten.

Op donderdag 10 augustus duiken we de Biesbosch in en kun je je de hele dag onderdompelen in het groen. Stap bijvoorbeeld aan boord van fluisterboot De Sterling voor een vogeltocht. Je zult versteld staan van alle bijzondere diertjes die je tegenkomt. Zin in iets actiefs? Doe dan mee aan de Spannende Sportieve Speurtocht of ontdek de wilde kant van de natuur tijdens de Ruige Biesbosch Survival.

Dinsdag 15 augustus blijven we iets dichter bij huis maar zijn de activiteiten niet minder leuk. Ontdek in het Weizigtpark en op het terrein van Duurzaamheidscentrum Weizigt wat er allemaal leeft onder water, leef je uit tijdens de Sportieve Speurtocht en waag je op het spannende Beleefpad. Jij komt toch ook?

Doe ook mee!

Spring de zomer in en doe mee met Groen doet goed! Om zeker te zijn van je plekje, vragen we je vooraf aan te melden door een mailtje te sturen naar patricia@hattricksport.nl. Deelname aan de activiteiten is gratis en beide locaties zijn goed bereikbaar met de fiets en auto. Alle informatie over het programma is te vinden op www.weizigt.nl/groen-doet-goed.

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Keukenbrandje in kantoorpand Dordtse Kil snel onder controle

DORDRECHT – De hulpdiensten zijn donderdagochtend rond 10.55 uur uitgerukt naar de Maxwellstraat in Dordtse Kil 1 vanwege een keukenbrandje in een kantoorpand. Bij aankomst van brandweer en politie bleek een magnetron in brand te hebben gestaan. Een aanwezige medewerkster had het apparaat al naar buiten gebracht, waardoor de brandweer weinig meer hoefde te doen. Het pand is vervolgens gecontroleerd en geventileerd. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Stuurman aan Wal: Zo lui als een varken

Dordrecht heeft hardwerkende, dienende ambtenaren, maar helaas ook medewerkers die liever lui dan moe zijn en geen greintje verantwoordelijkheidsgevoel voor de inwoners hebben. Op deze plek heb ik dat in de afgelopen 24 jaar wel vaker gezegd, maar het heeft nog niet tot verbetering geleid. Het zoveelste stuitende bewijs is onlangs weer geleverd door medewerkers van de Omgevingsdienst; daar zitten ambtenaren die namens meerdere gemeenten onder meer de taak hebben om vergunningen te verlenen. Maar van half november tot begin januari werd voor allerlei bouwprojecten juist geen vergunning verleend omdat er op verslagjes gewacht werd. ( Foto: Stolk Fotografie ) 

Actueel

Slipperfest blaast Dordtse punk nieuw leven in

DORDRECHT – De Dordtse punkband De Badslippers opent zaterdag 21 februari zijn eigen festival ‘Slipperfest’ in …