Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Oud Krispijn no. 4, september 2018

Weizigt verraste 100.000ste bezoeker

In deze editie kunt u onder meer het volgende lezen: Leo Schellinger, 100% Dordtenaar, 200% muziek, Maaike van der Gaag, obs Mondriaan, Pandaberen in Ouwehands Dierenpark, Weizigt serveert de Iconic Brass in de prijzen dieren een heuse sterrenlunch! en nog veel meer . . . . Wilt u de krant nog eens nalezen of heeft u deze gemist? Lees dan hier verder. Hier vindt u ook het archief van eerder verschenen edities.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Cardiologen ASz doen wetenschappelijk onderzoek naar oplosbare stent

DORDRECHT – Bij 117 patiënten van ons ziekenhuis wordt dit jaar een biologisch oplosbare stent in een van de kransslagaders rondom het hart geplaatst. Dit is onderdeel van het wetenschappelijk onderzoek Perfect Restore dat is opgezet en wordt uitgevoerd door onze cardiologen. ( Foto: ASZ )

Actueel

Thuisladen elektrische auto via stoep vrijgegeven in Dordrecht

DORDRECHT – Je elektrische auto (of EV) op straat parkeren en de oplaadkabel vanuit je huis over de stoep trekken: dat mag in Dordrecht alleen met een vergunning. Maar als de gemeenteraad komende dinsdag akkoord gaat met een voorstel van de Dordtse VVD – en dat lijkt een formaliteit – dan wordt thuisladen op straat snel daarna vrijgegeven.

Actueel

Bakkerij Boender steekt in Dubbeldam de straat over

DORDRECHT – Het Dubbeldamse filiaal van Bakkerij Boender verhuist komend weekeinde schuin naar de overkant van de Rechte Zandweg. De bakkerij betrekt het voormalige pand van de dierenarts, pal naast de dierenwinkel.