Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Oud Krispijn nr. 5, staat online

In deze editie leest u onder meer over de volgende onderwerpen: Leerorkest Drechtsteden in De Fontein, Herfstknutsels bij Weizigt, Thuis in Krispijn en nog veel meer. . . Heeft u de krant gemist of wilt u deze nog eens nalezen? Klik dan HIER en lees verder. Ook voor eerder verschenen edities van deze krant.

 

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Automobiliste raakt onwel en belandt in de bosjes

DORDRECHT – Een oudere bestuurster is vrijdagmiddag met haar auto de stoep op en de bosschages ingereden op de Krispijnseweg in Dordrecht. De vrouw, die richting de stad reed, werd tijdens de rit onwel en had haar wagen niet meer onder controle. Ze was vrij snel bij kennis en is met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Verder raakte niemand gewond. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

VIDEO: De Merwekrabbers trappen carnaval op ludieke wijze af

DORDRECHT – DKS De Merwekrabbers hield afgelopen zaterdag haar Prinsessenborrel/ nieuwjaarsreceptie in een bomvol Grand Café Groothoofd. Prinses Merwilda de 3e Gabrielle Sponselee-Leemans inaugureerde tevens dit etablissement als zijnde haar thuisbasis voor de komende carnavalsperiode. ( Foto’s en Video: Stolk Fotografie )

Actueel

Cigo-baas wil op het J.P. Heijeplein blijven en stapt naar rechter

Cigo-ondernemer Gözütok wil op het J.P. Heijeplein blijven en stapt naar de rechter voor een civiele zaak tegen verhuurder Trivire.