Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Toppie reeks 1,5 tot 4 jaar Centrum

Toppie reeks 1,5 tot 4 jaar Centrum

Vanaf woensdagochtend 29 mei starten we met een nieuwe Toppie reeks. Doe samen met jouw kind mee met deze leuke (groot)ouder-kindactiviteiten. Ontdek de thema’s tijdens deze leuke activiteiten door samen met jouw kind mee te doen. Maak GRATIS vier woensdagen kennis met de verschillende Toppie thema’s:

Sport ->              Gooi, vang, spring, balanceer of dans mee.

Natuur ->           Ontdek wat je allemaal kunt doen met schatten die je in de natuur vindt.

Spel ->                Prikkel de zintuigen met leuke, uitdagende voorwerpen.

Cultuur ->           Doe mee met kunst & design, theater, muziek of dans. Zing, creëer, speel of maak muziek.

 

De lessen vinden plaats in twee groepen:

Groep 1,5 tot 2,5 jaar: 09:00 – 09:45 uur                 &       Groep 2,5 tot 4 jaar: 10:00 – 10:45 uur

 

Meedoen? Schrijf je in voor één van de groepen op de locatie Energiehuis of het Nationaal Onderwijsmuseum.

 

Doe mee met leuke Toppie activiteiten en ontdek niet alleen de vier Toppie thema’s, maar ontdek ook wat jouw kind interessant vindt. Na deze reeks is het ook mogelijk om 3 verdiepingslessen te volgen voor maar €5,-. Hierbij kies je één thema uit.

 

We sluiten deze reeks af met een GRATIS groot feest. Op woensdag 17 juli van 09:00 – 11:00 uur vindt het Toppie festival plaats bij Duurzaamheidscentrum Weizigt.

 

Inschrijven voor de kennismakingsreeks kan via een van de onderstaande links:

Groep 1,5 tot 2,5 jaar:

https://doemeemettoppie.nl/activiteit/toppie-introductielessen-15-tot-25-jaar-2/2019-05-29/

 

Groep 2,5 tot 4 jaar:

https://doemeemettoppie.nl/activiteit/toppie-introductielessen-25-tot-4-jaar-2/2019-05-29/

 

Doe jij samen met jouw kind mee met Toppie?

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Breathwork Masterclass – Regulatie, Kracht & Bronverbinding

DORDRECHT – The Workers of Light Academy verzorgt zondag 25 januari tussen 13.00 en 15.30 uur een masterclass breathwork, gericht op autonome zenuwstelsel-regulatie, emotionele integratie en verbinding met innerlijke kracht. De sessie is zowel live in de studio als online te volgen.

Actueel

Tijdelijke bomen geplaatst op de Spuiboulevard: stad bereidt zich voor op grote bomenverhuizing

DORDRECHT –  Op de Spuiboulevard zijn de voorbereidingen voor de herinrichting in volle gang. Op de plekken waar straks ruimte nodig is voor de nieuwe boulevard, zijn donderdagochtend de 39 tijdelijke bomen in stalen bakken naast het stadskantoor geplaatst. ( Foto’s: Stolk Fotografie ) 

112-nieuws

Man (64) uit Papendrecht overleden bij eenzijdig ongeval op N214 bij Wijngaarden

PAPENDRECHT/WIJNGAARDEN  – Rond 09.30 uur vanochtend heeft zich een eenzijdig verkeersongeval voorgedaan op de N214 ter hoogte van Wijngaarden. Daarbij is een 64-jarige man uit Papendrecht om het leven gekomen. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en hebben het slachtoffer nog gereanimeerd. Helaas mocht dit niet baten. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Over de oorzaak is op dit moment nog niets bekend. ( Foto’s: Stolk Fotografie )