Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Toppie reeks 1,5 tot 4 jaar Centrum

Toppie reeks 1,5 tot 4 jaar Centrum

Vanaf woensdagochtend 29 mei starten we met een nieuwe Toppie reeks. Doe samen met jouw kind mee met deze leuke (groot)ouder-kindactiviteiten. Ontdek de thema’s tijdens deze leuke activiteiten door samen met jouw kind mee te doen. Maak GRATIS vier woensdagen kennis met de verschillende Toppie thema’s:

Sport ->              Gooi, vang, spring, balanceer of dans mee.

Natuur ->           Ontdek wat je allemaal kunt doen met schatten die je in de natuur vindt.

Spel ->                Prikkel de zintuigen met leuke, uitdagende voorwerpen.

Cultuur ->           Doe mee met kunst & design, theater, muziek of dans. Zing, creëer, speel of maak muziek.

 

De lessen vinden plaats in twee groepen:

Groep 1,5 tot 2,5 jaar: 09:00 – 09:45 uur                 &       Groep 2,5 tot 4 jaar: 10:00 – 10:45 uur

 

Meedoen? Schrijf je in voor één van de groepen op de locatie Energiehuis of het Nationaal Onderwijsmuseum.

 

Doe mee met leuke Toppie activiteiten en ontdek niet alleen de vier Toppie thema’s, maar ontdek ook wat jouw kind interessant vindt. Na deze reeks is het ook mogelijk om 3 verdiepingslessen te volgen voor maar €5,-. Hierbij kies je één thema uit.

 

We sluiten deze reeks af met een GRATIS groot feest. Op woensdag 17 juli van 09:00 – 11:00 uur vindt het Toppie festival plaats bij Duurzaamheidscentrum Weizigt.

 

Inschrijven voor de kennismakingsreeks kan via een van de onderstaande links:

Groep 1,5 tot 2,5 jaar:

https://doemeemettoppie.nl/activiteit/toppie-introductielessen-15-tot-25-jaar-2/2019-05-29/

 

Groep 2,5 tot 4 jaar:

https://doemeemettoppie.nl/activiteit/toppie-introductielessen-25-tot-4-jaar-2/2019-05-29/

 

Doe jij samen met jouw kind mee met Toppie?

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Stuurman aan wal: Zachte heelmeesters maken stinkende wonden

En weer wordt de baas van de Sociale Dienst Drechtsteden per direct op straat gezet. Het nieuws kwam vorige week naar buiten en ik moet u bekennen; deze zag ik niet aankomen. Het ontslag van de vorige baas was wel voorspelbaar. Hij deugde niet, volgens anonieme brieven, die ook bij de media belanden. Politici in zeven gemeenten gingen vragen stellen waar geen antwoord op was. Nou, dan weet je het wel. Het clubje wethouders dat het bestuur van de soos vormt, zette de baas op non-actief en liet onderzoek doen. Het vervolg kent u. Toch? ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Johan de Witt-gymnasium in finale NK Debatteren havo/vwo

DORDRECHT – Het Johan de Witt-gymnasium staat komende zaterdag in de finale van het NK Debatteren …

Actueel

Ambulancemeldkamer kan patiënt binnenkort live zien

DRECHTSTEDEN – Centralisten in de ambulancemeldkamer kunnen vanaf 1 februari live meekijken bij sommige spoedsituaties. Wie in deze regio 112 belt voor een medisch noodgeval, kan de vraag krijgen om een beeldbelverbinding te openen en de patiënt live in beeld te brengen.