Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Trivire: de resultaten van 2017 op een rij

“Bij Trivire verantwoorden we ons met plezier: over wat ons beweegt, welke keuzes we maken en wat de effecten zijn. Daarom doen we elk jaar verslag van onze activiteiten, inspanningen en resultaten”, schrijft Tinka van Rood, bestuurder van Trivire.

“Dat doen we niet alleen omdat de wet ons dat voorschrijft. We doen het vooral omdat we transparant willen zijn over onze inzet. Dat willen we delen met onze huurders, stakeholders en relaties. Naast het uitgebreide jaarverslag presenteren wij hier de belangrijkste resultaten uit 2017.”

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Sneeuwval maakt Dordrecht winters

DORDRECHT –  De sneeuw heeft zondagmiddag ook Dordrecht bereikt en de stad in korte tijd wit gekleurd. Het winterse weer zorgt voor gladde wegen en verraderlijke situaties in het verkeer. Vanwege de gladheid heeft het KNMI voor het hele land code geel afgegeven. (Foto’s: Stolk Fotografie)

112-nieuws

VIDEO: Brand in kelderbox aan Staringlaan in Papendrecht snel onder controle

PAPENDRECHT – Aan de Staringlaan in Papendrecht is zondagochtend brand uitgebroken in een kelderbox onder een wooncomplex. De brandweer was snel ter plaatse en startte direct met bluswerkzaamheden. Vanwege rookontwikkeling in en rond het gebouw kregen omwonenden het advies ramen en deuren te sluiten en de ventilatie uit te schakelen. Ook werd gevraagd uit de rook te blijven en de hulpdiensten voldoende ruimte te geven.(Foto’s en Video: Stolk Fotografie )

Actueel

Sponsorloop Yuverta Dordrecht levert € 3.839,10 op voor de Roparun

DORDRECHT – De sponsorloop van Yuverta Dordrecht heeft € 3.839,10 opgebracht voor de Roparun. Een resultaat waar zowel de school als Team De Jongh Samen Vooruit trots op is.