Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Tweedehands speelgoed-en kinderkleding beurs Stadspolders

Op 24 en 25 oktober is er voor de 11e keer de tweedehands speelgoed-en kinderkleding beurs

Het thema van deze editie is “Herfst/Winter”

Met deze beurs werkt de Speelotheek Pip & Zo samen met De Bibliotheek A tot Z en het Spectrum “Het Polderwiel”.

Door deze samenwerking willen alle 3 de partijen zichtbaarder zijn is de wijk Stadspolders. De beurs is voor iedereen in de Drechtsteden en daarbuiten.

Het bijzondere van deze beurs is dat het op 2 locaties is die 180 m van elkaar vandaan liggen. Bij het Polderwiel wordt kinderkleding verkocht en bij de Bibliotheek wordt speelgoed verkocht.

  • De speelgoedverkoop in de Bibliotheek is op dinsdag 24 oktober van 18.00-20.00 en woensdag 25 oktober van 9.00-15.00.
  • De kinderkledingverkoop in het Polderwiel is op dinsdag 24 oktober van 19.00-22.00 en woensdag 25 oktober van 9.00-15.00.

Tot en met zondag 22 oktober kunt u een nummer aanvragen om spullen in te leveren voor de beurs. Mailt u naar welkom@pipenzo.nl

De beurs zoekt nog mensen die donderdag 26 oktober mee willen helpen om de overgebleven spullen op te ruimen.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Vrijheidsdebat brengt scholieren samen in Hof van Nederland

DORDRECHT – Op vrijdag 27 maart vindt in het Hof van Nederland het Vrijheidsdebat plaats. Zestig middelbare scholieren uit heel Nederland gaan daar met elkaar in debat over vrijheid, veiligheid en democratie. ( Foto: Sabine van Nistelrooij )

Actueel

VIDEO: Bevers op ontdekkingstocht in de Dordtse Biesbosch

DORDRECHT – In de Dordtse Biesbosch zijn twee bevers vastgelegd tijdens een rustige wandeling door het groen. Een bijzonder gezicht, want bevers horen inmiddels helemaal thuis in het gebied. De twee bevers in de video zijn al wat ouder. Mogelijk behoren ze tot de eerste generatie bevers in het gebied, al is dat niet met zekerheid te zeggen. Feit is wel dat bevers een respectabele leeftijd kunnen bereiken van 30 tot 35 jaar . ( Screenshot en Video: Video: Natuur- en Vogelwacht Biesbosch )

Actueel

Nieuwe stichting zet in op gelijke kansen: Vrienden van Nestas feestelijk van start

DORDRECHT – Met een feestelijke bijeenkomst op basisschool De Griffioen is afgelopen woensdag de Stichting Vrienden van Nestas officieel gelanceerd. Het initiatief van Nestas scholengroep heeft als doel om alle leerlingen gelijke kansen te bieden, ongeacht hun achtergrond of thuissituatie.