Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Wat vind je van de veiligheid in je buurt en de stad?

Wat vinden Dordtenaren van de veiligheid in hun stad (je straat, je buurt of wijk en de hele stad)? Iedere Dordtenaar kan haar of zijn mening geven in de enquête over een veilige stad. Er zijn ook diverse gesprekken met Dordtenaren over dat thema. De opbrengst wordt gebruikt om het veiligheidsbeleid van de gemeente vorm te geven.

Deelnemen aan de enquête is eenvoudig en kan tot en met 11 juni 2017. Het invullen van de enquête kost je ongeveer vijf minuten. Doe mee op http://bit.ly/veiligdordt.

Gesprekken

Meedoen in een gesprek (groepen tot 12 deelnemers) kan ook. In die gesprekken over veiligheid komen de volgende thema’s aan bod.

• Wat gaat er nu al goed in Dordrecht, dat zeker voortgezet moet worden?

• Wat is momenteel het grootste probleem voor de veiligheid in je straat, buurt en Dordrecht?

• Wat kun je zelf doen voor een veiliger buurt en stad?

• Heb je er vertrouwen in dat de overheid (gemeente, politie en Openbaar Ministerie) genoeg doet aan de veiligheid in Dordrecht?

• Wat zou de gemeente meer of beter moeten doen?

Aanmelden Er is plaats voor maximaal 12 personen per gesprek. Je kunt je aanmelden voor een van deze gesprekken door een e-mail te sturen naar dordtveilig@dordrecht.nl.

• Dinsdag 30 mei 2017 van 19.00-20.30 uur  in Cultureel Centrum Sterrenburg, Dalmeyerplein 10 (zaal Saturnus)

• Donderdag 1 juni 2017 van 19.00-20.30 uur in De Admiraal, Admiraalsplein 413 (zaal 3)

• Donderdag 1 juni 2017 van 19.00-20.30 uur in De Koloriet, Jacob Marisstraat 70 (zaal De Kuil)

• Dinsdag 6 juni 2017 van 19.00-20.30 uur in wijkcentrum Staart West, Maasstraat 25 (zaal 1-2)

Meer informatie

Meer informatie over de enquête en de gesprekken kun je krijgen bij Hermien Janssens, adviseur Veiligheid bij de gemeente Dordrecht, h.janssens@dordrecht.nl.

Neem ook eens een kijkje op www.dordtveilig.nl. Daarop is ook informatie te vinden over wat u zelf kunt doen voor meer veiligheid, welke meldlijnen er zijn en het laatste nieuws over veiligheid in de stad.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Amerikaans trio Parlor Greens speelt in Dolhuis

DORDRECHT – Het Amerikaanse Hammond orgeltrio Parlor Greens treedt zaterdag 2 mei op in het Dolhuis …

112-nieuws

Brand op zolder van woning in Dordrecht snel onder controle

DORDRECHT – Vanavond rond 19.15 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een woningbrand aan de Chico Mendesring in Dordrecht. Het vuur ontstond vermoedelijk op het balkon en sloeg door naar de zolder van de woning. De brandweer kwam snel ter plaatse en wist de vlammen te blussen. Voor zover bekend raakte niemand gewond. De hulpdiensten hebben de woning en de directe omgeving gecontroleerd en veiliggesteld. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

Politiek Gezien:

De slechte bereikbaarheid van de Drechtsteden tijdens de afsluiting N3 Papendrechtsebrug, in verband met groot onderhoud, …